Skocz do zawartości

Motorower


Fadżir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

 

 

 

Chcesz kupic motorower wiec jezeli chcesz kupic enduro to najlepiej Suzuki SMX 50 lub 80,Suzuki

RMX 50 lub 80,Honda CRM 80 75 lub 50, Albo jakas nowsza Yamaha DT 80 lub 50. A jezeli chesz cos

kupic bardziej na szose to Aprilia RS 80 lub 50, Honda NS-1 80 lub 50, Honda NS-1 80 Montessa.

 

 

 

Pozdrawiam Lukasz93.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Chcesz kupic motorower wiec jezeli chcesz kupic enduro to najlepiej Suzuki SMX 50 lub 80,Suzuki

RMX 50 lub 80,Honda CRM 80 75 lub 50, Albo jakas nowsza Yamaha DT 80 lub 50. A jezeli chesz cos

kupic bardziej na szose to Aprilia RS 80 lub 50, Honda NS-1 80 lub 50, Honda NS-1 80 Montessa.

Pozdrawiam Lukasz93.

 

NS-1 80, a NS-1 80 Montesa to ten sam motocykl. W wersji 50 ccm nie da się tego kupić. Miał być motorower. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!!

80 ccm tez sie rejestruje na motorower

 

Czyżby? Z KD "motorower - pojazd jednośladowy lub dwuśladowy zaopatrzony w silnik spalinowy o pojemności skokowej nie przekraczającej 50 cm3, którego konstrukcja ogranicza prędkość jazdy do 45 km /h,"

 

 

Montessa moze masz racje to to samo co zwykla NS-1-ynka ale z tego co ja słysze to Montessa to wzmocniona wersja.

 

To ta sama wersja, nazwa pochodzi od włoskiej fabryki (Montesa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wybiorę aprillie rs 50 bo łatwo je dostać. Chyba że trafi się coś okazyjnego. A mam pytanie za 4 tys jaki rocznik można kupić tak przeciętnie aprilli? I czy tego typu motorki mają jakieś schowki?

 

A powiedzcie mi jak to jest bo rs 2, tzr mają prędkościomierz wyskalowany do 80 km/h a aprille do 120km/h tzn że aprillie są szybsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o takiej ofercie?

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M491122

nigdy o takiej firmie nie slyszalem :icon_rolleyes: moze sie okazac klon Keeway , Kingway , ale moge sie mylić :flesje:

jesli koles mowi prawde i forumowicze to potwierdza ze to to samo co Pg :crossy: to spoko mi sie z wyglada podoba . w deche :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy o takiej firmie nie slyszalem :) moze sie okazac klon Keeway , Kingway , ale moge sie mylić :icon_razz:

jesli koles mowi prawde i forumowicze to potwierdza ze to to samo co Pg :banghead: to spoko mi sie z wyglada podoba . w deche :(

pzdr

 

To hiszpański motocykl, nie ma nic wspólnego z chińskim badziewiem. Silnik z tego co wiem to Minarelli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie slyszales, to moze bedzie lepiej jak nie bedziesz sie na ten temat wypowiadal

a dlaczego nie ?

nie mam wiedzy do wypowiadania sie na temat mechaniki ale moge wypowiedziec sie co o nim mysle takie bylo pytanie forumowicza tak ? :banghead: wiec na nie odpowiedzialem ze ok fajnie wyglada wiec w czym rzecz ? po co sie od razu tak oburzać i walczyć ? :banghead:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wybiorę aprillie rs 50 bo łatwo je dostać. Chyba że trafi się coś okazyjnego. A mam pytanie za 4 tys jaki rocznik można kupić tak przeciętnie aprilli? I czy tego typu motorki mają jakieś schowki?

 

A powiedzcie mi jak to jest bo rs 2, tzr mają prędkościomierz wyskalowany do 80 km/h a aprille do 120km/h tzn że aprillie są szybsze?

 

Od 2004 lub 2005roku wszystkie motorowery miały liczniki wyskalowane do 80km/h. Moja DT 50 z 1993 roku miała na liczniku 120 ;)

 

Bardzo polecam ci Yamahe TZR. Wygląda jak rasowy ścigacz :biggrin:

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...