Skocz do zawartości

28.07 - 10.08.2007 wyprawa do Rumunii, Bulgarii


kamandir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

Szukamy chetnych na wyprawe motocyklowa do Rumunii, Bulgarii.

Jeden z nas wyjezdza ze Szczecina (Grzesiek) a drugi (Michal) wyjezdzam z Warszawy i spotykamy sie w Wodzislawiu Slaskim. Potem jedziemy przez Czechy, Slowacje, Rumunie do Bulgarii.

Chcemy przejechac Trasa Transforgarska (jeszcze nie wiemy dokladnie skad dokad ona idzie; moze ktos wie i podpowie jak najlepiej jechac?)

Celem jest dotrzec do Burgas'u oraz wczesniej polezec i odpoczac w Zlotych Piaskach.

Powrot przez Budapeszt, Wieden oraz Prage (w Pradze obowiazkowy nocleg).

Spac chcemy glownie na kwaterach, ale namioty tez bierzemy.

Jezdzimy spokojnie i glownie nastawieni jestesmy na zwiedzanie (no i wieczorne piwko ;-) ).

 

Nasze dane:

Grzesiek - 37l. - Fazer 1000 (rocznik powyzej 2000r).

Michal - 27l - BMW F650 '94 - 608 693 893 gg:2976636.

 

Jesli ktos jest zainteresowany, to czekam na znak-sygnał.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

Szukamy chetnych na wyprawe motocyklowa do Rumunii, Bulgarii.

Jeden z nas wyjezdza ze Szczecina (Grzesiek) a drugi (Michal) wyjezdzam z Warszawy i spotykamy sie w Wodzislawiu Slaskim. Potem jedziemy przez Czechy, Slowacje, Rumunie do Bulgarii.

Chcemy przejechac Trasa Transforgarska (jeszcze nie wiemy dokladnie skad dokad ona idzie; moze ktos wie i podpowie jak najlepiej jechac?)

Celem jest dotrzec do Burgas'u oraz wczesniej polezec i odpoczac w Zlotych Piaskach.

Powrot przez Budapeszt, Wieden oraz Prage (w Pradze obowiazkowy nocleg).

Spac chcemy glownie na kwaterach, ale namioty tez bierzemy.

Jezdzimy spokojnie i glownie nastawieni jestesmy na zwiedzanie (no i wieczorne piwko ;-) ).

 

Nasze dane:

Grzesiek - 37l. - Fazer 1000 (rocznik powyzej 2000r).

Michal - 27l - BMW F650 '94 - 608 693 893 gg:2976636.

 

Jesli ktos jest zainteresowany, to czekam na znak-sygnał.

M.

 

Tez bym pojechal, jestm zakochany w Rumunii. Juz tam bylem dwa razy i wciaz mnie tam ciagnie. Niestety ten rok odpada. Trasa Transfogarska zaczyna sie od Cartisoara do Curtea de Arges. Polecam tez przelecz Bicaz. W Rumuni czesto nocowalem na dziko w polu. Trzeba uwazac w obszarze zabudowanym i pilnowac predkosci bo najczesciej Policja kontroluje w obszarze zabudowanym. Kierowcy migaja zazwyczaj swiatlami jak stoja. Proponuje omijac Bukareszt bo straszne korki i zle sie jezdzi, czysta samowolka - chyba ze masz plany zwiedzac go.Mam za to zle wspomnienia po Bulgari i nie predko tam wroce. Policja czepliwa i przekupna. O ile w Rumuni ani razu mnie nie zatrzymali to w Bulgarii trzy razy i w tym dwa razy wyludzili lapowke. W trzecim przypadku po milej rozmowie z Policmajstrami puscili nas i ostrzegli o nastepnym patrolu. Szerokosci i gumowych drzew.

Zapraszam do galeri zdjec z rumuni http://www.globetrotter.friko.pl/romania.htm - uciazliwie sie oglada bo sporo reklam wyskakuje (urok darmowych kont)

Edytowane przez Storm007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja bym się chętnie pisał na taką wycieczkę. Myślę, że nie będę miał problemu w wzięciem urlopu w tym terminie. Leciałbym z Lublina. Czy termin wyjazdu może się jeszcze zmienić? Jaki przewidujecie koszt takiej wyprawy? Widze, że jeszcze nie planowaliście trasy. Przez 2 tygodnie można sporo pozwiedzać. Warto by było przysiąść nad mapą i opisami wyjazdów z forum żeby nie przegapić czegoś ciekawego po drodze.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez slawQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draco Fisher, Storm007 i slawQ... to może polecimy razem? Z tym, że tak jak pisałem: mogę wyjechać ze Szczecina 13 sierpnia.

 

Jeśli jesteście zainteresowani to piszcie na PW. Jeśli ma coś z tego wyjść to się musimy sprężać. Zostało mało czasu ;).

 

P.S. A ja się napaliłem na Rumunię i szkoda mi będzie zmieniać plany.

Edytowane przez kermadec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draco Fisher, Storm007 i slawQ... to może polecimy razem? Z tym, że tak jak pisałem: mogę wyjechać ze Szczecina 13 sierpnia.

 

 

Heh chyba ze przeloze wesele i opoznie budowe :banghead: Jak pisalem nie da rady w tym sezonie. Nastepna podroz do Rumuni to chcialbym odbyc weteranem i tak bede planowal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draco Fisher - pozostaje jeszcze Twoja odpowiedź :).

Mi pasi wyjazd 13-go (14-go z PL :) ) :D Ale z powrotem muszę być najpóźniej w sobotę 18-go w nocy w Polsce.

Aha, urlopu nie dam rady juz przesunąć :D

Edytowane przez Draco Fisher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kermadec - rozmawiałem dziś z szefem o przedłużeniu urlopu o 2-3 dni i jednak nie powinno być z tym problemu :wink: Tak więc powrót do Polski był by we wtorek 21 sierpnia. Pasuje :biggrin:

Edytowane przez Draco Fisher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...