Skocz do zawartości

Sakwy do VN 750


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szukam sakw do motocykla kawasaki vn750. Na razie znalazłem dwa modele które mnie interesują- linki poniżej.

sakwy 1 model S01b (pierwsze u góry)

sakwy 2

 

Jakie będą bardziej pasowały do mojego motocykla? Na co zwracać uwagę przy wyborze?

Jeśli macie jakieś inne propozycje w podobnej cenie to również będę wdzięczny.

 

Mam jeszcze problem ze znalezieniem stelaża... w katalogach chyba nie ma, a przynajmniej w InterMotors.

Gdzie można dostać coś takiego w rozsądnej cenie.

Jeśli ma ktoś jakiś schemat- wymiary- jakie powinien mieć taki stelaż to będę bardzo wdzięczny za udostępnienie (może uda mi się znaleźć kogoś kto to wykona). Schemat bagażnika (lub bagażnik + oparcie) też by się przydał :crossy:

 

To są moje pierwsze zakupy/udoskonalenia motocykla więc proszę o wyrozumiałość. Z góry dziękuję za pomoc. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Według mnie trudno kupić sakwy bez dopasowania ich do moto, Ja jak planowałem zakup sakw do swojego VNa też wybrałem sobie sakwy w necie, jak pojechałem sprzętem na giełdę motocyklową i przyłożyłem podobne na próbę to "porażka", polecam Ci zakup sakw z możliwością przyłożenia ich do moto, wtedy napewno nie będziesz żałował, nie polecam Ci sakw bez usztywnień, po jednym sezonie nie wyglądają fajnie, o do stelaży to można trafić na allegro, w InterMotors raczej nie dostaniesz akcesoriów do VN 750, zakup jakich kolwiek dodatków do tego modelu nie jest sprawą prostą, generalnie na takie zakupy polecam Ci giełdy motocyklowe, nie ma też problemu zrobić takie stelaże nie wiem tylko czy cenowo nie wyniesie Cię to drożej. Moje stelaże na allegro dostałem za 100 zł, możesz poszukać też na niemieckim ebayu, jest tam trochę "maneli" do VN 750

Pozdrawiam bwoj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...