Skocz do zawartości

Jak to jest ?


Gość Juras
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest, że modele już motocykli o pojemności 80 cm są zarejestrowane na motorower ? Np w ogłoszeniach : Yamaha DT 80 zarejestrowana na motorower. Sam mam okazję kupić bardzo tanio od znajomego kawasaki 80 cm, lecz mam tylko kartę motorowerową. Czy coś mogę zrobić w tym kierunku ? Czy jeśli zrobię prawko na kat. A1 do 125 cm to czy jak skończę 18 lat to przechodzi na większe motocykle, czy muszę robić kat A ? Proszę o Pomoc i z góry DZIĘKUJĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Co do motorowerow o pojemnosci 80 cc to moze byc ze był sprowadzony z niemiec a tam maja bardzo zagmatwane prawo i u nich mozna jezdzic tym jako motorower natomiatst po sprowadzeniu do Polski urzednik przeczytał tylko tłumaczenie dokumentu niemieckiego w ktorym był zawarty wyraz "motorower" i tak sie stało. Co do kategori to kazda zdajesz oddzielnie na A1 i na A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

to jest tak że niekiedy nawet 125 rejestrują na motorowery, chodzi też o to że jeżeli masz cylinder 50cm i np.80 który jest w motorku to zamieniasz te dwa cylindry(o ile sie da) jedziesz na stacje diagnostyczną i przechodzi przegląd jako 50cm(czyli motorower), a pożniej sie zakłada z powrotem cylinder 80cm i ma sie osiemdziesiątke zarejestrowaną na motorower(ale nie zawsze się tak da zrobić)

według mnie motorki z cylindrami 80cm to powinny być jeszcze motorowery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...