Skocz do zawartości

Zawody motocross/enduro/quad w obrebie Łódźkim


Adimoto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam do was zasadnicze pytanko mieszkam w Łodzi i jestem w stanie zorganizowac zamowy motocross/enduro/quad w obrebie Łódźkim co wy na to czy byli by chetni do udziału w tym?? W ibrebie Łódźkim mój wójek organizował zawody na piatkowisku łaskowicach ale oczywiscie mocherowe berety sie dowalały itd ale no ja jestem w stanie zorganizowac cos takiego co o tym myslicie :banghead: ;) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawody enduro w czystym terenie znaczy się jazda po lasach polach i innych błotach czy tylko jazda na jakimś torze? Szczerze jeżeli chodzi o pierwszą wersję i jezeli będzie jakiś handycap albo coś w tym guście dla maszynek o mniejszej pojemności to chętnie bym wziął udział :biggrin:

Ale to trzeba więcej szczegółów masz jakieś miejsca upatrzone jakieś plany konkretniejsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do was zasadnicze pytanko mieszkam w Łodzi i jestem w stanie zorganizowac zamowy motocross/enduro/quad w obrebie Łódźkim co wy na to czy byli by chetni do udziału w tym?? W ibrebie Łódźkim mój wójek organizował zawody na piatkowisku łaskowicach ale oczywiscie mocherowe berety sie dowalały itd ale no ja jestem w stanie zorganizowac cos takiego co o tym myslicie :biggrin: :flesje: :notworthy: :notworthy:

Siemka ja jestem z okolic Łasku i znam pare miejscowek przez które mozna by poprowadzic te zawody oczywiscie to by nie byl jakis tor gdzie simiga sie w kolko tylko ciche bloto miejsc jest duzo i dosyc ciekawe jak na nasze okolice jak co to GG

Edytowane przez ninjabike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...