Skocz do zawartości

gdzie kupić buty w łodzi?


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie możesz zajrzeć w trzy miejsca:

 

bemotor - www.bemotor.com.pl ( ul. Próchnika przy Zachodniej w bramie)

Liberty Motors - www.intermotors.pl (ul. Maratońska przy Popiełuszki na końcu Retkini)

Profi - ul. Włókniarzy przy Liściastej koóło stacji Orlen.

 

W tych miejscach napewno coś znajdziesz, a za tydzień będzie Moto Weteran Bazar na stadionie Startu własnie w okolicach Profi i tam spokojnie znajdziesz coś w sensownych cenach i wybór napewno bedzie dużo większy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie możesz zajrzeć w trzy miejsca:

 

bemotor - www.bemotor.com.pl ( ul. Próchnika przy Zachodniej w bramie)

Liberty Motors - www.intermotors.pl (ul. Maratońska przy Popiełuszki na końcu Retkini)

Profi - ul. Włókniarzy przy Liściastej koóło stacji Orlen.

 

W tych miejscach napewno coś znajdziesz, a za tydzień będzie Moto Weteran Bazar na stadionie Startu własnie w okolicach Profi i tam spokojnie znajdziesz coś w sensownych cenach i wybór napewno bedzie dużo większy.

Moje spostrzeżenia:

bemotor - www.bemotor.com.pl ( ul. Próchnika przy Zachodniej w bramie) - nie byłem jeszcze - nie mam wyrobionego zdania

Liberty Motors - www.intermotors.pl (ul. Maratońska przy Popiełuszki na końcu Retkini) - nie polecam - "0" :icon_razz: zainteresowania klientem - opinia nie tylko moja ale i innych forumowiczów - dużo lepsza obsługa w salonie na Przybyszewkiego :P

Profi - ul. Włókniarzy (Włókniarzy 38) przy Liściastej koło stacji Orlen. - obsługa OK :icon_evil: - byłem niedawno, mają około 20-30 różnych modeli

 

Link do Moto Bazar-u: http://www.motoweteranbazar.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za podpowiedzi. byłem na ostatnim bazarze i szczerze mówiąc nie znalazłem nic takiego co by mi się bardzo spodobało (na choppera). gdybym miał ścigacza to bym nie narzekał bo wybór ogromny... no ale że najciemniej pod latarnią to przypomniało mi się że buty robi także tarbor (mam od nich kurtkę i rękawice) więc sprawdziłem na stronie i znalazłem takie które mi się spodobały. mam tylko nadzieję że na żywo też mi się spodobają bo cena też jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...