Skocz do zawartości

Głośne wydechy Volusia


Dziamut
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawostka - mój jest z 2006 roku, sprowadzony z USA, kupiłem już z głośnymi wydechami Vince&Hayns i nie widziałem żadnego kabelka. Aż się jeszcze raz przypatrzę jak tylko z roboty wyjdę :buttrock:

A propos strzelania - czasem sobie puknie ale to tak fajnie brzmi, że aż szkoda by było gdyby przestała :buttrock:

 

Jak zza wielkiej wody to pewnie nie masz co szukać bo nie ma;) Tam się nie dba o środowisko za pomocą sąd lambda :buttrock:

Też lubię jak mi czasem puknie, po odjęciu gazu. Ale najlepszy jest ten basowy pomruk, jak moto schodzi z obrotów :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja była sprowadzona z USA i przez to nie mogłem nie zauważyć bo jej po trostu niema .

Więc i chyba kłopotów nie będzie jak się będzie zakładało wydechy i dobrze jeden problem z głowy.

 

Panowie jak by ktoś wiedział o wydechu głośniejszym od oryginału używanym za rozsądną kase to bym poprosił o namiary. DZIĘKI. :(

Edytowane przez adaho800
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Moja była sprowadzona z USA i przez to nie mogłem nie zauważyć bo jej po trostu niema .

Więc i chyba kłopotów nie będzie jak się będzie zakładało wydechy i dobrze jeden problem z głowy.

 

Panowie jak by ktoś wiedział o wydechu głośniejszym od oryginału używanym za rozsądną kase to bym poprosił o namiary. DZIĘKI. :notworthy:

 

 

Witam.Wydech do Volusi-Boulevard za rozsądne pieniądze to wydech z zakładu G.Hartmana.OK>600-700zł.

Są to same tłumiki.Zakładasz na oryginalne kolan.Mam taki wydech.Jeszcze go nie montowałem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...