Skocz do zawartości

Pilne !!


Rekomendowane odpowiedzi

znajomy był go oglądac za specem z serwisu suzuki i okazało się że nie jest tak dobry na jaki wygląda. Jak pojedziesz to się przyglądaj dokładnie bo możesz się naciąć

 

Pozdro

 

Wip czy mógłbyś się dokładnie dowiedzieć od tego twojego znajomego co w tym moto jest nie tak ? Ja jakoś nie bardzo miałbym takiego znajomego co się zna na motorach, a poza tym to Janowo trochę daleko ode mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wip czy mógłbyś się dokładnie dowiedzieć od tego twojego znajomego co w tym moto jest nie tak ? Ja jakoś nie bardzo miałbym takiego znajomego co się zna na motorach, a poza tym to Janowo trochę daleko ode mnie...

 

gościu miał dwa egzemplarze DT więc dokładnie co było w którym nie pamiętam ale ogólnie jak na ten rocznik były w kiepawym stanie. Jeden był na 100% po szlifie. Różne elementy były obluzowane i wszystko latało np. kierunki, plastiki itp. To akurat nie była najwazniejsza sprawa bo mozna podokrecać ale przeszłość ich była z tego co mówił dosyć bogata na niekorzyść. Jechali z Warszawy specjalnie tam i nie kupili co znaczy że nie są godne polecenia jak za tą kase. Może byli zbyt przeczuleni ale sprzęt roczny z takim przebiegiem powinien być prawie jak nowy a nie był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gościu miał dwa egzemplarze DT więc dokładnie co było w którym nie pamiętam ale ogólnie jak na ten rocznik były w kiepawym stanie. Jeden był na 100% po szlifie. Różne elementy były obluzowane i wszystko latało np. kierunki, plastiki itp. To akurat nie była najwazniejsza sprawa bo mozna podokrecać ale przeszłość ich była z tego co mówił dosyć bogata na niekorzyść. Jechali z Warszawy specjalnie tam i nie kupili co znaczy że nie są godne polecenia jak za tą kase. Może byli zbyt przeczuleni ale sprzęt roczny z takim przebiegiem powinien być prawie jak nowy a nie był

 

Heh a dzwoniłem dzisiaj do tego kolesia i dokładnie wypytałem o ten motor. Powiedział, że jest w idealnym stanie, wszystko ok i jest jak nowa ta Yamaha... No nic trudno będę musiał poszukać gdzieś indziej bo chyba dam sobie spokój skoro takie rzeczy mówisz...

 

A i jeszcze jedno. Wielkie dzięki dla Ciebie Wip za to info :bigrazz: Znając życie kupiłbym tego ''kota w worku''...

 

Panowie jeszcze jeden do ocenienia tak na szybko http://moto.allegro.pl/item204138383_yamaha_dt_125_r.html :)

Edytowane przez jojof16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno. Wielkie dzięki dla Ciebie Wip za to info ;) Znając życie kupiłbym tego ''kota w worku''...

 

spoko. Mam nedzieję że kupisz cos lepszego, tylko dobrze oglądaj sprzety bo sprzedawcy niestety co innego piszą a co innego jest na żywo. Trzeba sie uwaznie przyglądać wszystkim elementom motocykla

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...