Skocz do zawartości

Grecja, Turcja, Syria, Jordania Izrael, Cypr, Grecja


schneider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość livgren

Czesc, ja bym sie przylaczyl chetnie, ale w tym roku juz mam plany na Hiszpanie i Portugalie- za to w przyszlym na pewno..szukalem jakis czas polaczen z Grecji/Turcji do Izraela/Egiptu, ale wszystko jest wstrzymane na czas nieokreslony- a moze jakies linie kursuja z Haify- bo ja nic nie znalazlem..PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 zdecyduj się albo Syria albo Izraela bo jak wjedziesz do Izraela to nie wjedziesz do Syrii .

Po 2 tak na marginesie potrzebne są wizy które można nabyć w Wa-wie .

Po 3 nie jest potrzebny żaden carnet do Jordanii .

Edytowane przez Kodi

" Im więcej jeżdzę tym mniej czuję się motocyklistą " .


"The Nightrider, that is his name. The Nightrider. Remember him when you look at the night sky".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 zdecyduj się albo Syria albo Izraela bo jak wjedziesz do Izraela to nie wjedziesz do Syrii .

Po 2 tak na marginesie potrzebne są wizy które można nabyć w Wa-wie .

Po 3 nie jest potrzebny żaden carnet do Jordanii .

 

Po 1 tak jak napisałem, turcja, syria, jordania, izrael, prom z Haify do Limassol i Pireusu, Grecja.

Po 2 wizy można też kupić na granicach.

Po 3 Carnet potrzebny jest tylko do Egiptu w tych stronach.

Pzdrw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zadzwonić do ambasady syryjskiej i się dowiedzieć , byś nie był rozczarowany na granicy i jeszcze wlicz koszt ubezpieczenia jakie zapłacisz za motocykl to na pewno na granicy załatwisz . Ale skoro jesteś lepiej poinformowany to nie pozostaje mi nic innego jak życzyć zrealizowania planu .

" Im więcej jeżdzę tym mniej czuję się motocyklistą " .


"The Nightrider, that is his name. The Nightrider. Remember him when you look at the night sky".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo Kodi, nie wiem jak ci jeszze pomoc, ale przeczytaj jeszcze raz to, co mi napisales.

zdecyduj się albo Syria albo Izraela bo jak wjedziesz do Izraela to nie wjedziesz do Syrii

Ja poprost nie nadazam za twoja inteligencja, jezeli wjade do turcji, wyjade z turcji i wjade do syrii, wyjade z syrii i wjade do jordanii, wyjade z jordanii i wjade do izraela, wyplyne z izraela promem do grecji przez cypr. To jak mam za przeproszeniem wjechac znowu to syri i miec te klopoty, ktore ty mi przepowiadasz. Pomimo najszczerszych checi nie jestem w stanie tego dokonac, chyba ze czegos nie wiem.

Ale pomimo tego fajnie jest porozmawiac o podrozach, nawet jezeli sa one nierealne.

pzdrw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schneider nie chce mi się z tobą gadać

" Im więcej jeżdzę tym mniej czuję się motocyklistą " .


"The Nightrider, that is his name. The Nightrider. Remember him when you look at the night sky".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...