Skocz do zawartości

:: WYJAZDY ::


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

p.s. jakie macie plany na weekend? Ja myślałem, by w niedzielę śmignąć do Czech na jakiś zamek i przy okazji napić się "zielonej wróżki" :)

W sumie pomysł dobry ... oby pogoda tylko była :) ... wtedy albo się podłanczam do Ciebie Draco albo śmigam na basen do Ostravy :icon_razz:

 

POZDRO!! Zgadamy się w weekend :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draco kolejne zdęcia do dupy.... i w dodatku wszystkie ściągnięte z netu , na żadnym cię nie ma :clap:

 

Ładnie i znowu można pozazdrościć wypadu... góry, widoki te winkle, zameczki i gracula :bigrazz:, co do zielonej wróżki to o ile dobrze kojarze jak ostatnio ją piliśmy to się troche porobiliśmy hehe przed sękatą.

 

PZDR co do Czech słucham konkretów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zielonej wróżki

 

Hmmmm tyle żeby się tam zrobić Zielonym trzebaby tam spać ... :clap: bo ja po pijaku z wami nie wracam .... :flesje: .... a spanie odpada w niedziele bo w poniedzialek do roboty :eek: ,,, hehhee

/... więc Draco nas podpuszcza !!! ii jeeeeeeee :icon_razz:

 

Draco daj jakiś plan wyjazdu :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draco daj jakiś plan wyjazdu :biggrin:

Mamy w planach pojechać do tego zamku na Słowację. Jak starczy czasu, to mozna jeszcze śmignać na winkielki na Banską Bystrice. Ale, dziś impreza, więc nie mam pojęcia jak i o której godz. jutro się pozbieramy :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy w planach pojechać do tego zamku na Słowację. Jak starczy czasu, to mozna jeszcze śmignać na winkielki na Banską Bystrice. Ale, dziś impreza, więc nie mam pojęcia jak i o której godz. jutro się pozbieramy :crossy:

 

Draco - hehehe no my z Ynciolem też dzisiaj zapijemy mordy .. więc wyjazd pewnie realny koło 12 :banghead: :crossy: :flesje: .... no i dobrze że Ty też na imprezke uderzasz ,,, ;) .... bo mimo że mnie lubisz :notworthy: to ileż można na mnie czekać :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo2w Everyone aj kant goł łith ju about 12 bikos ijm stil drunk browar is zugubg in maj house soł łi mast be fresh to go to ride fuck

 

je**ć WSZYTKIE BABY :icon_mrgreen: my som janebani i szmaty rozjebaluissmy ,,,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

browar i

ynciol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahhahaha ..... post :clap: :clap: :clap: ... wynik 1,49 i 1,68 promila ,,,,, ale dość OT

 

Wczorajszy wyjazd ... poprostu miód... hehehehe natrzaskane ... ok 30 km :icon_mrgreen: :cool: :icon_razz: ..... za dużo było :buttrock: ....

 

 

No ale weekend i tak jak najbardziej mogę zaliczyć do udanych :wink:

 

 

POZDRO!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...