Skocz do zawartości

cykanie - stukanie w Drag Starze


Soft
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jaki mam oryginalny a wymieniać będę na motula w wekend. Przebieg 100% oryginalny 6000 mil. Pisałem do Yamahy i powiedzieli że może kwestia regulacji bo sprowadzony motocykl strzeba przestawić na nasz klimat (ich słowa)

 

Olej tu niema nic do rzeczy. Testowałem różne i dupa. Stuka jak stukało. Co do klimtu to niewiem co oni palili ale jak sie dowiesz to daj znać :icon_mrgreen: Też chętnie spróbuje :wink:.

 

 

 

 

Nie wiem jaki mam oryginalny a wymieniać będę na motula w wekend. Przebieg 100% oryginalny 6000 mil. Pisałem do Yamahy i powiedzieli że może kwestia regulacji bo sprowadzony motocykl strzeba przestawić na nasz klimat (ich słowa)

 

Olej tu niema nic do rzeczy. Testowałem różne i dupa. Stuka jak stukało. Co do klimtu to niewiem co oni palili ale jak sie dowiesz to daj znać ;) Też chętnie spróbuje :crossy:.

 

BTW przejechałem ok 12.000 km i nic sie nie zmienia w tym stukaniu. Pozatym, że wkurza :) jakby troche mniej :)

Edytowane przez Kita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak - przyznaje racje - olej niewiele zmienia.

 

Ja poświeciłem trochę kasy i wypróbowałem:

 

Castrol 4T 10W40 - full synthetic - stuka

Motul 5100 10W40 - 1/2 synthetic - stuka

Motul 5100 15W50 - 1/2 synthetic - stuka

 

Co dalej ..... jakieś propozycje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A czy ktoś może słyszy podczas jazdy takie rzężenie jakby śrubka była okręcona podczas jazdy. Kolega powiedział mi że w jego drag starze przednia lampa się strasznie trzaskała i trzeba ją wykleić. I mam prośbę o jakieś serwisówki do v-star 1100 czy jakąć dokumentację na email. Z góry dziękuję. [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...