Skocz do zawartości

Cruisery w miejskim korku...


Hylaty
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

[...]Sam termometr wkrecilem w miejsce korka wlewu oleju (z lewej strony motocykla); zrobilem to dopiero wczoraj i nie mialem jeszcze okazji sprawdzic jak to funkcjonuje - mam nadzieje ze wszystko bedzie dzialac poprawnie;

 

I ten termometr jest tam nisko, przy wlewie oleju ?

Czy masz jakas linke tak aby go zamontowac np. gdzies przy kierownicy ?

Bo nie za bardzo widze sens mocowania tego przy wlewie i schylania sie aby zobaczyc jaka jest temperatura oleju :wink:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozpietosc kierownicy robi swoje i tego faktu nie przeskoczysz

co znacznie ogranicza mozliwosci

jezeli jest szersza droga to spokojnie korek ominiesz

jezeli jednak jest duzo aut jedno na drugim na takim motorze cudow nie zrobisz

co innego nakedy czy scigacze ktore sa zwarte w budowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odnosnie pozycji ... jak przesiadlem sie na trampka to myslalem ze odejde na pierwszym zakrecie jakos tak bylo cholernie niewygodnie, czulem sie jakbym sie tulil do baku.. ale po miesiacu tak sie do tego przyzwyczailem ze jak wsiadlem na chwile na choperka to malo nie zaliczylem glebki:) .... zwrotnosc zdecydowanie nie taka... po prostu crusiery sa w koncu budowane glownie z mysla o wygladzie, prezencji i wygodzie, praw fizyki nie da sie zmienic i z pewnoscia ustepuja zwrotnoscia, czy droga hamowania bardziej sportowym motocyklom... wiec trzeba sie zastanowic czy zalezy nam bardziej na stajlu i wygladzie czy na wlasciwosciach jezdnych ..... dwoch na raz sie nie da..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK JAK KOLEDZY MÓWIĄ WAŻNA JEST TECHNIKA JAZDY -A MNIEJ MASA MOTOCYKLA . Za naszymi sprzetami przemawia fakt że w świadomości części kierowców nie jesteśmy dawcami tylko tymi którzy jeżdżą by czerpać z tego radość i uciec od pracy i obowiązków. parokrotnie zdarzyło mi się że zostałem wpuszczony a plastik na pasie z boku dostawał nerwa.WARTO JEST być słyszalnym w mieście-częściej robią miejsce.JEŚLI jeździsz puszką to wiesz jak wku...wiają niezdecydowani kierowcy ,ty jeżdżąc motorem też podejmój decyzje jasne dla innych kierowców-albo jadę albo stoję niema nic między zaoszczędzisz na szpitalach i reanimacji sprzęta a do jazdy w mieście warto ćwiczyć awaryjne hamowanie-POZDRAWIAM :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...