Skocz do zawartości

Moto-Klinika Szczecin-Pilchowo


Redskin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy do nowootwartego sklepu,komisu itd... Smile

 

Jesteśmy młodym zespołem:

- dr.Redu - wszechstronny specjalista branży motocyklowej, o bogatym doświadczeniu zdobywanym przez lata, zapalony moto-podróżnik(np. www.wyprawa.xtra.pl) i krzewiciel motocyklowego ducha

- dr.Vka - najlepszy moto-mechanik w mieście, od lat uzdrawiający oraz wskrzeszający do życia setki motocykli począwszy od Komara na Hayabusie kończąc

 

Wpadając do nas zawsze masz pewność, że od ręki mamy świece, klocki,fitry,olej itp pasujące do Twojego sprzęta. Nasza szybkość działania owocuje błyskawiczną sprzedażą pojazdów komisowych co powinno ucieszyć osoby chcące pozbyć się swojego ogiera, a perfekcyjny serwis opierający się na olbrzymim doświadczeniu dr V-ki oraz poparty montowaniem dobrych jakościowo części i używaniem przy tym najlepszych narzędzi zapewnią Wam spokojny sen i nie będą przy tym zbyt bolesne dla Waszego portfela.

Wiele towarów posiadamy w lepszych cenach niż w Niemczech (np cały asortyment TRW-Lucas),a czas oczekiwania na niektóre części wynosi od 12h do 2 dni. Jesteśmy w stanie wydobyć nawet z pod ziemi to czego potrzebujecie - sprawdźcie nas.

 

A dla wszystkich chcących się rozerwać udostępniamy "symulator" :D

 

 

Zapraszamy WSZYSTKICH od 9:30 do 18 (pon-pt)

 

Moto-Klinika

ul.Wadowicka 2

(dojazd od ul.Wodociągowej)

Szczecin-Pilchowo

 

0505-22-54-56

 

www.moto-klinika.pl (szkic roboczy,ale działa)

email: [email protected]

Edytowane przez Redskin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Odświerze troszke kotleta.

Jeżdze na motongu juz 8 rok. Zaczynałem od VIRAGO 535, teraz mam VTX 1300.

Oba motocykle były pod opieka Tomka (V-ki) z Motoklinika Szczecin.

Nigdy nie miałem problemów z naprawami, terminami itp.

Pierwszy poważny remont VTX-a . Wyjęcie silnika i wymiana uszczelki przy zaworach, Tomek zrobił pieknie na ORY czesciach motong śmiga aż po dzis dzien.

Drugi poważny remont VTXa wiązał sie z moim "widzimisie".

A mianowicie, rozebrał go Tomek na części, śrubki, wężyki, kabelki, rame wysłał na Wrocław , wraz z klamotami. Wszystko do piachu, nowy lakier, kupa nowych części zza oceanu dotarła, pomalowana rama, błotniki itp dojechały do Szczecina i złożył Tomek motor w niecały tydzien.

Po odbiorze motocykla, nie musiałem wracać aby cos dokręcić, ustawić itp.

Bardzo mocno polecam MOTOKLINIKE. Poniżej nowy aktualny adres.

Pełna porfeska.

 

MOTO-KLINIKA-SERWIS
Tomasz Skłucki

661-170-089
ul. Świerczewska 5
71-066 Szczecin
Email: [email protected]

 

 

Pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...