Skocz do zawartości

Parada 1.09.2007 r. stargard szczecinski


Rekomendowane odpowiedzi

:icon_twisted: witam... chciałam przypomniec o dawnej sprawie... :lalag:

"witam serdecznie wszystkich korzystacjących z forum motocyklistów

mam problem i podpowiedziano mi ze tu moge uzyskac pomoc... problem polega na tym ze moj narzyczony od niedawna jest motocyklistą a w wakacje pobieramy sie.. w zwiazku z tym chciałabym zrobic mu niespodzianke. miałaby ona polegac na zorganizowaniu przyjazdu duzej ilosci motorów który odwiózł by nas młodych na sale weselną ... jesli jest ktos kto moze i chciałby mi pomóc to prosze o kontakt.... jestem z okolic szczecina... pozdrawiam i czekam na jakas odpowiedz.. "

juz zostało 3 miesiace do tego ważnego dla nas dnia i mam nadzieje ze moge na was liczyc...

kto moze i chce pomóc mi zrobic niespodzianke dla mojego przyszłego męża to zapraszam.... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się ten pomysł i osobiście sam też chciałbym otrzymać taki prezent :bigrazz: dlatego chętnie bym w tym przedsięwzięciu pomógł... jeśli możesz to podaj dokładną datę ślubu bo nie wiem czy się wyrobię z kupnem sprzętu :banghead:

 

p.s. też jestem z okolic Szcz :]

 

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się ten pomysł i osobiście sam też chciałbym otrzymać taki prezent ;) dlatego chętnie bym w tym przedsięwzięciu pomógł... jeśli możesz to podaj dokładną datę ślubu bo nie wiem czy się wyrobię z kupnem sprzętu :)

 

p.s. też jestem z okolic Szcz :]

Pzdr

 

 

witam.. data slubu to 1 wrzesnia 2007 godzina 16... dzieki za odpowiedz i zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja pracuję w gazecie ślubnej i co jakiś czas daje ogłoszenie ze organizujemy parady ślubne. Jesli interesuja cię szczegóły to zapraszam na priv tel lub na gg.Wszytkie dane potrzebne znajdziesz w moim profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...