Skocz do zawartości

plastiki,błotniki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,jestem tutaj nowy.

Mam jedno pytanko,jako poczatkujacy :bigrazz: niedawno zakupiłem honde xlr 125r,na poczatek myslę ze w sam raz.Lecz nie wiem gdzie mógłbym np kupic do niej błotniki lub osłony,przegladałem wiele sklepów w necie lecz nigdzie tego nie znalazlem :) .Jeśli ktoś zna jakis adres internetowy prosilbym o podzielenie sie nim :bigrazz:

pozdrawiam kox1988

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AA o oryginalne części CI chodzi?

 

Jak nie o oryginalne to części takich jest od za*eb..ia.

 

sklepy przykładowe:

www.sklep.motoracer.pl

www.motosprzet.pl i ti faje rzeczy

www.motorshop.pl

www.motocombo.pl

www.motoakcesoria.com - tu chyba są fajne rzeczy acerbisa

www.moto-akcesoria.com

www.olekmotocykle.pl

 

 

Podowałem sklepy co pomiętałem więcej grzechów nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen: właśnie nie musza byc oryginalne ,tylko chodzi o to czy beda pasowac. Jak juz mowilem jestem nowy i nie orientuje sie narazie za bardzo,problem w tym czy beda pasowac???

dzieki za odpowiedz :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handbary (osłony rąk) pasują do każdej kiery crossowej mi w każdym moto jakie kupiłem pasowały błotnik mi też pasował w każdym motorze ale tylko w rx musiałem go trochę przyciąć pomiędzy lagami bo był od KejTieMa ale zajebisty teraz mam wygląd. Lampa z przodu uniwersalna z Acerbisa do moto cross enduro będzie Ci też pasowała najlepsze widziałem za bodajże 260zł na www.motoakcesoria.com .Jak coś więcej chcesz wiedzieć to pisz.Pozdro

Edytowane przez karolb123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki!! ;) naprawde pomogłes mi,niedlugo sobie kupie jakis bajer,lecz w sklepach nie widzialem tych no jakby to powiedziec.......calych oslon,które są kolo siedzenia?? bo jedna jest u mnie lekko zarysowana i w niedalekiej przyszlosci chcialbym kupic taka.jak to sie konkretnie nazywa??bo nie wiem;/ :)

jeszcze raz dzieki

pozdro :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po bokach to sie nazwa Boczki. Do Hondy XlR to chyba nie kupisz komletu plastików ale poszukaj na allegro tam ludzie sprzedają dużo części do motorów a może trafi sie cała Honda na części to kupisz plastiki. Plastiki nowe te Boczki to dużo ich jest do motocykli Crossowych takich jak np. KX, CR. A do takich to jest mniej może znajdziesz . Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...