Skocz do zawartości

Rodacy za wielka wodą czyli przy piwie dla zamieszkujących UK,..cd.


Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwonilem do Marcina i juz wyjasnione ...........

No troszke szkoda, bo fajnie sie zapowiadalo ....

Ale to pewnie dlatego ze JA nie moglem pojechac :notworthy:

Nastepny termin: poczatek wrzesnia :eek: :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kolejny maj 2008 :biggrin:

 

a kolejny w 2009

a koleiny 20010

 

 

spoko, dajcie znac jak juz bedziecie wyjezdzac.

zalatwie sakwy, namiot, urlop, zmienie opony w 2 dni :icon_mrgreen:

jakby co, to przewodnika juz macie

 

-> ciarah

 

dzieki za wiadomosc,

a czy wiedziales o tym jak planowales

 

dodam tylko, ze na Skye jest zajebiscie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, dajcie znac jak juz bedziecie wyjezdzac.

zalatwie sakwy, namiot, urlop, zmienie opony w 2 dni :icon_razz:

jakby co, to przewodnika juz macie

 

-> ciarah

 

dzieki za wiadomosc,

a czy wiedziales o tym jak planowales

 

dodam tylko, ze na Skye jest zajebiscie :bigrazz:

[/quot

 

 

takie wyprawy i planowanie to do kitu to trzeba spontanicznie bo inaczej to nic nie wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.wiem,ze jakbym pokopal,to pewnie bylo juz pisane na ten temat,ale nie ma jak bezposredni kontakt z rodakami.otoz kupilem tydzien temu sprzeta ,jak to bywa poprzedni wlasciciel wypelnil czesc dow rej i wyslal gdzie trzeba.ja zostalem ze swistkiem dla nabywcy.za 2 tygodnie moto ma jechac do Polski na sprzedaz.Pytanie brzmi : czy musze czekac na nowy dow rej ? czy wystarczy ten kawalek starego.Czy na granicy trzeba deklarowac,ze moto wroci,lub nie ? Jesli go nie sprzedam to mozliwe,ze nim wroce.Czy w razie sprzedazy w Polsce wypelniam i wydzieram tak samo jak w Uk ? Czy trzeba po polsku spisywac umowe recznie. pzdr :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.wiem,ze jakbym pokopal,to pewnie bylo juz pisane na ten temat,ale nie ma jak bezposredni kontakt z rodakami.otoz kupilem tydzien temu sprzeta ,jak to bywa poprzedni wlasciciel wypelnil czesc dow rej i wyslal gdzie trzeba.ja zostalem ze swistkiem dla nabywcy.za 2 tygodnie moto ma jechac do Polski na sprzedaz.Pytanie brzmi : czy musze czekac na nowy dow rej ? czy wystarczy ten kawalek starego.Czy na granicy trzeba deklarowac,ze moto wroci,lub nie ? Jesli go nie sprzedam to mozliwe,ze nim wroce.Czy w razie sprzedazy w Polsce wypelniam i wydzieram tak samo jak w Uk ? Czy trzeba po polsku spisywac umowe recznie. pzdr :)

 

 

 

sluchj sprawa ma sie nastepujaco jak nie masz dowodu na swoje nazwisko to nikt naprawde nie wie czyj ten moto jest po drudie chcac wywiesc moto z angli musisz je wyrejestrowac w DVL i tam dostaniesz pismo ze moto jest twoje i ze masz 30 dni zeby to moto wywiesc z angli zeby dostac to pisno nie musisz czekac na dowod z twoim nazwiskiem bo oni juz tam sobie to sprawdza i potem z tym pismem z tad mozesz moto zarejestrowac w polsce

 

ps ja nie wiem jak teraz bo jestesmy w uni ale jak jeszcze nie bylismy to ja musialem tak zrobic ale mysle ze nic sie nie zmienilo powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam szanownym kolegom iz ...........

Juz za kilka dni, 7-9 czerwca jest Isle of Wight Festival ze Stonesami i innymi atrakcjami. :crossy: :buttrock:

Zapraszam chetnych, jest gdzie spac i bedzie co wypic :icon_mrgreen: :)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam szanownym kolegom iz ...........

Juz za kilka dni, 7-9 czerwca jest Isle of Wight Festival ze Stonesami i innymi atrakcjami. :bigrazz: :lalag:

Zapraszam chetnych, jest gdzie spac i bedzie co wypic :crossy: :bigrazz:

CHOC SAM NIE MOGE POJECHAC (JADE DO PL) TO POLECAM WSZYSTKIM WIZYTE NA IOW - JEST NAPRAWDE SLICZNIE.przejechalem ja dookola na moto, ale 1 dzien to za malo !!!

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam prośbę do rodaków za wodą :biggrin: Potrzebuję kontakt do jakiegoś motocyklisty/motocyklistki najlepiej z Lincoln lub bliskiej okolicy tego miasta. Potrzebne mi info na temat możliwości trzymania motocykla gdzieś w tym mieście, ew. za opłatą oczywiście jeżeli będzie taka potrzeba w garażu uprzejmego rodaka lub uprzejmego Anglika :cool:

 

Z góry dzięki za pomoc :icon_rolleyes:

@starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...