Skocz do zawartości

Sklepy motocyklowe z odzieza w Hamburgu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy zna ktos adresy sklepow motocylkowych w Hamburgu w ktorych mozna kupic kombinezony ?? Sprawa dosc pilna, wiec prosze o pomoc.

 

Napisz jaki kombinezon i z jakiego sklepu / firmy ? Jak pilne ?

 

Chyba, hze chodzi Ci o same adresy sklepow ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi ogolnie o kombinezony alpinestars/suomy/danise. Info musze miec max do poniedzialku.

 

Ktorego poniedzialku ? :crossy:

 

Alpinestars Dainese nie ma dylematu ale z Suomy to problem. Nie wiem kto tym handluje i dotychczas sie z tym w HH nie spotkalem.

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do jutrzejszego poniedzialku :icon_biggrin:

 

A gdzie w ogole jestes w tej chwili no i o co Ci chodzi o adresy sklepow. Napisz troche wiecej informacji, bo ciezko mi sie o wszystko domyslac.

 

:buttrock:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec jutro znajomy wyjezdza do Hamburga, mysle zeby sie z nim zabrac i jechac, poniewaz chce kupic sobie kombinezon, a z tego co slyszalem jest tam wiekszy wybor i atrakcyjniejsze ceny, pomijajac to ze w Warszawie nic dla siebie nie znalazlem. Chodzi mi o adresy sklepow, ktore mi mozesz polecic (najlepiej kilka) w ktorych maja szeroki wybor kombinezonow na scigacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

 

W prawie centrum masz wlasciwie wszystkie sklepy z ciuchami i akcesoriami w promieniu moze jednego kilometra.

 

Alpinestras - Martin Brandt Motorradhaus Billhorner Kanalsraße 56 - 58

20539 Hamburg

( Andreas zrobi Ci chyba najlepsza cene )

 

Hein Gericke - Spaldingstraße 218

 

Profil - Spaldingstraße 210

 

Polo Spaldingstraße 160

 

Dainese Pro Shop Hamburg Heidenkampsweg 100 20097 Hamburg ( Jak bedziesz jechal w strone Bremen / Hannover na autostrade to sklep jest po prawej stronie zaraz za Mercedesem )

( tu najtrudniej sie dogadac co do ceny )

:notworthy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...