Skocz do zawartości

Kymco Super 9 czy może inny


Gość dziobak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim chciałbym powitać wszystkich użytkowników forum.

 

Ja sam nie posiadam jeszcze żadnego motoru, ale planuję zakup skutera 50ccm. Zastanawiam się nad kupnem czegoś w granicach 7500zl. (oczywiście nowy). Przeglądając oferty w necie natknąłem się na Kymco Super 9. Kosztuje 7500, a podobno nieustępuje droższym skuterom np Yamaha lub Suzuki. Chciałbym dowiedzieć się co bardziej zaawansowani w tym temacie ludzie sądzą o tym skuterze?

PS. Zastanawiam się też nad Peugeot Vivacity lub Piaggio Typhoon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do crossa lub ściagacza to raczej nie ma mowy, bo ma to być pojazd dla całej rodzinki, tak, żeby każdy kto chce gdzieś wyskoczyć z domu mógł to zrobić bez używania samochodu. Zastanawiam się też nad tańszym modelem Kymco ZX50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziobak ja rozmawiałem z gościem który to sprzedaje i okazało się żę kymco ma silniki

na licencji hondy a ta firma jak wiesz jest bardzo dobra więc polecam ci ten skuter

A propo enduro lub ścigacza to namów rodzinkę to nic trudniejszego tylko biegi :(

a zabawy o wiele więcej wiem co mówie bo sam prawie bym kupił skuter!!!!!!!!

A jeżeli chodzi o serwis to jest zaraz obok mnie. Napisz skąd dokładniej jesteś.

bo to może blisko ciebie albo odezwij się na gg.

 

Pozdrowienia Filu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziobak pisze że scigacz i enduro odpada a wy ciągle ciśniecie. Jak macie cos do poradzenia na temat tego skutera to napiszcie i nie walcie bzdurnych postów.

 

A tak wracając do tematu to zastanów się nad skuterkiem Daelim S-five. Bardzo dobra firma a i strasznie drogi on nie jest. Coś w granicach 6500zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim chciałbym powitać wszystkich użytkowników forum.  

 

Ja sam nie posiadam jeszcze żadnego motoru, ale planuję zakup skutera 50ccm. Zastanawiam się nad kupnem czegoś w granicach 7500zl. (oczywiście nowy). Przeglądając oferty w necie natknąłem się na Kymco Super 9. Kosztuje 7500, a podobno nieustępuje droższym skuterom np Yamaha lub Suzuki. Chciałbym dowiedzieć się co bardziej zaawansowani w tym temacie ludzie sądzą o tym skuterze?

PS. Zastanawiam się też nad Peugeot Vivacity lub Piaggio Typhoon.

 

Mam kilku znajomych ktorzy jazdza S9 i nie slyszalem o nim zlych opinii. Cena 7500? Mozna dostac je za 7200 a slyszalem nawet o cenie 6900 za nowy. Rozejrzyj sie, potarguj a na pewno bedziesz zadowolony. Zapraszam na strone i forum skuterow: www.skutery.net Dostaniesz tam wiele cennych porad i nikt nie bedzie sie smial z zamiaru kupna skutera. Sam jezdze skuterem wiec wiem jak to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...