Skocz do zawartości

Mitas C-10 czy C-12


Rekomendowane odpowiedzi

Akurat fakt iż ma to być opona do Dr 125 nie ma większego znaczenia. Wybór opony w głównej mierze zależy od terenu w jakim ta opona ma być eksploatowana. Jeśli chodzi o Mitasa C-10 najlepiej spisuje sie w terenie średnio twardym jak również średnio miękim. Natomiast C-12 najlepiej spisuje sie w średnio miękkim jak również miękkim, typu błoto piasek.

Polecał bym jednak C-10 ze względu na minimalnie większe rozmieszczenie kostek co za tym idzie większa żywotność jak również uniwersalność.

 

 

Jeśli chcesz mogę załatwić Ci Mitasy po niższej cenie, daj znać na gg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak miałem DR 125, to kupiłem Mitasa C-10, moge smiało polecić, dobrze się jezdziło na nim. C-12 nie sprawdzałem. Tutaj mój temat o oponie do Dr'ki, możesz poczytać http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...=47681&hl=opona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha ciekawe skąd taniej,chyba że z magazynu ktoś kradnie i ci sprzedaje <lol2>

Nie mogę Ci zdradzić fenomenu tak niskiej ceny opon, ale zapewniam, że są z legalnego źródła. :biggrin:

 

Ale co tu dużo gadać,mitas to nie opona :biggrin:,to kawał badziewia.PZdr

...no i podsumował :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Akurat fakt iż ma to być opona do Dr 125 nie ma większego znaczenia. Wybór opony w głównej mierze zależy od terenu w jakim ta opona ma być eksploatowana. Jeśli chodzi o Mitasa C-10 najlepiej spisuje sie w terenie średnio twardym jak również średnio miękim. Natomiast C-12 najlepiej spisuje sie w średnio miękkim jak również miękkim, typu błoto piasek.

Polecał bym jednak C-10 ze względu na minimalnie większe rozmieszczenie kostek co za tym idzie większa żywotność jak również uniwersalność.

 

 

Jeśli chcesz mogę załatwić Ci Mitasy po niższej cenie, daj znać na gg.

 

siemka masz dojscie do opon Mitas c10??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...