Skocz do zawartości

Rumunia-Karpaty 4-17 sierpnia


krisfazer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój urlop jeszcze jest do uzgodnienia ale mniej więcej w maju będę wiedział jak z urlopem ,ja sobie tak wstępnie zaplanowałem ten urlop.Pasuje mi ten termin ponieważ w drodze powrotnej chciałem zatrzymać się na 3 dni w Brnie na MotoGP.Ewentualnie mógłbym przesunąć urlop o 2 tyg tj.od 18 sierpnia i wtedy na MotoGP na weekend a z tamtąt odbić na Rumunie.Jest jeszcze trochę czasu ale na Rumunie jestem Chętny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja myślę byłaby lepsza.My myśleliśmy o 2 połowie sierpnia i 1 tygodniu września.Ale to jeszcze dogramy chwilowo nie mam kontaktu z kumplem który jest chętny na tą wyprawę.Ja najbardziej chciałabym powłóczyć się po Transylwanii, tak bez szczególnego planu, a potem zakończyć nad morzem. Wiesz, pobuszować trochę, napić się miejscowej wódki, coś zjeść, dobrze bawić itp, no i pozwiedzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja myślę byłaby lepsza.My myśleliśmy o 2 połowie sierpnia i 1 tygodniu września.Ale to jeszcze dogramy chwilowo nie mam kontaktu z kumplem który jest chętny na tą wyprawę.Ja najbardziej chciałabym powłóczyć się po Transylwanii, tak bez szczególnego planu, a potem zakończyć nad morzem. Wiesz, pobuszować trochę, napić się miejscowej wódki, coś zjeść, dobrze bawić itp, no i pozwiedzać.

Ja też jeszcze nie mam konkretnego planu gdzie i jak jechać ,na razie studiuje mapę i tematy w internecie.ale tak samo jak ty chciałbym pojeżdzić po górskich serpentynach coś tam się napić pozwiedzać coś po drodze a morza nie miałem w planie ale gdybym się zmieścił w 2 tyg to fajnie by bylo zaliczyć kolejne morze po Adriatyku :) .Cholera nie wiem jak z urlopem 2 tyg. to mi dadzą a 3 to wątpię :biggrin: .ty z kumplem na ile planujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jeszcze nie mam konkretnego planu gdzie i jak jechać ,na razie studiuje mapę i tematy w internecie.ale tak samo jak ty chciałbym pojeżdzić po górskich serpentynach coś tam się napić pozwiedzać coś po drodze a morza nie miałem w planie ale gdybym się zmieścił w 2 tyg to fajnie by bylo zaliczyć kolejne morze po Adriatyku :) .Cholera nie wiem jak z urlopem 2 tyg. to mi dadzą a 3 to wątpię :biggrin: .ty z kumplem na ile planujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja myślę byłaby lepsza.My myśleliśmy o 2 połowie sierpnia i 1 tygodniu września.Ale to jeszcze dogramy chwilowo nie mam kontaktu z kumplem który jest chętny na tą wyprawę.Ja najbardziej chciałabym powłóczyć się po Transylwanii, tak bez szczególnego planu, a potem zakończyć nad morzem. Wiesz, pobuszować trochę, napić się miejscowej wódki, coś zjeść, dobrze bawić itp, no i pozwiedzać.

 

No to może i ja się "załapię"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne i jeszcze pewnie się znamy co nie?????

 

 

Oj, załatw ten urlop.Będzie bosko, myślę,że jakoś się o wszystkim dogadamy.Kupiłam przewodniki Z Bezdroży -Transylwanię i Rumunię. Przeczytałam kilka stron i myślę,że wszystko na miejscu się okaże. Tylko pomyśl co chciałbyś zobaczyć,chociaż jakieś ramy,żeby nie było potem jakiś nieporozumień.JUż raz doszło prawie do bójki o muzeum pancerne,więc ... no i co do jakości wyjazdu.Namiot czy kwatera, bo mnie wsio rawno ale co kilka dni muszę się raczej umyć. Ale jak mam obiecane morze to zgadzam się na wszystkie zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne i jeszcze pewnie się znamy co nie?????

Oj, załatw ten urlop.Będzie bosko, myślę,że jakoś się o wszystkim dogadamy.Kupiłam przewodniki Z Bezdroży -Transylwanię i Rumunię. Przeczytałam kilka stron i myślę,że wszystko na miejscu się okaże. Tylko pomyśl co chciałbyś zobaczyć,chociaż jakieś ramy,żeby nie było potem jakiś nieporozumień.JUż raz doszło prawie do bójki o muzeum pancerne,więc ... no i co do jakości wyjazdu.Namiot czy kwatera, bo mnie wsio rawno ale co kilka dni muszę się raczej umyć. Ale jak mam obiecane morze to zgadzam się na wszystkie zmiany.

 

Jaka szkoda,że nie będę miał urlopu a tak chętnie bym pojechał...no coż mogę życzyć tylko szerokiej drogi :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja też jeszcze nie mam konkretnego planu gdzie i jak jechać ,na razie studiuje mapę i tematy w internecie.ale tak samo jak ty chciałbym pojeżdzić po górskich serpentynach coś tam się napić pozwiedzać coś po drodze a morza nie miałem w planie ale gdybym się zmieścił w 2 tyg to fajnie by bylo zaliczyć kolejne morze po Adriatyku :rolleyes: .Cholera nie wiem jak z urlopem 2 tyg. to mi dadzą a 3 to wątpię :notworthy: .ty z kumplem na ile planujesz ?

 

No Kris,chyba wszystko już ustalone..mam nadzieję,że pojedziesz z nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda budżet wyjazdu? Nie ukrywam, że na hotele mnie nie stać..

Miałem jechać w sierpniu na Ukrainę i wracać przez Rumunię ale plany można zmienić :).

 

Pozdrawiam

Tak na maxa 3000 zł.Ale z wszystkimi duperelami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...