Skocz do zawartości

jak to się nazywa i gdzie kupić - zrywki do szyby


Rekomendowane odpowiedzi

chodzi ci o folie ktora wklada sie od wewnatrz, i ma ona zapobiegac parowaniu tak jak w kasku Nolan 81,

jesli chodzi ci o to to pewnie u dilera tych kaskow,

a gdzie na podlasiu mieszkasz, bo w bilaymstoku mozna do nolana kupic

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To coś to jest pin-lock o ile dobrzę Cię zrozumiałem, i tam można podczepić drugą szybkę np. nieparującą, przyciemnianą itp.

Kiedyś to już było przerabiane na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wewnętrzna szybka która nazywa się pin-lock, tak jak mówiłem.

Musisz poszukać tej szybki u importera OGK w Polsce o ile taki jest w tym kraju. No chyba że ktoś sprzedaje takie rzeczy na allegro chociaż wątpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde a na tych fotkach wygląda jak zewnętrzna wszybka przyciemniana do szybkiego demontażu, co fotka to inaczej to wygląda już sam nie wiem czy to pin-lock czy zewnętrzna szybka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinlock zapobiega parowaniu i tyle. To co jest na fotkach z tej strony to są jakieś zewnętrzne szybki/folie przyczepiane w miejscach gdzie zawodnicy przyczepiają zrywki - folię, którą zdzierają kiedy się zabrudzi. Wątpię żebyś to upolował gdzieś w PL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinlock zapobiega parowaniu i tyle

Mylisz się kolego, pinlock to jest opcja dzięki której można podczepić drugą szybkę i wcale nie musi to byc szybka nieparującą, równie dobrze moze być ona przyciemniana lub lustrzanka. Faktycznie w większości pinlock występuje jako szybka nieparująca ale nie tylko do szybek z atyfoniego on służy.

Przejrzałem katalogi które mam i faktycznie to co przedstawiłeś na zdjęciu są to zrywki które poprosu się odrywa kiedy się zabrudzą i chronią one szybkę przed zabrudzeniem bądz zarysowaniem, można podczepić także zrywkę przyciemnianą co faktycznie stosuje się w różnego rodzaju zawodach gdzie świeci oślepiające słońca a w trakcie zawodów zachodzi za chmurami wtedy poprostu się to zrywa.

Takie zewnętrzne szybki najczęściej stosuję się w goglach crossowych.

Niestety obawiam się że w polsce taki bajer będzie niedostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...