Skocz do zawartości

GS500FK4 problem


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki, mam już hayenesa także coś pokombinuję:D Jutro napiszę czy mi wyszło... czy rzeźnia:)

dzięki najmocniej za porady i pozdrawiam

viktor24

Hej. Masz Hayenesa do GS 500 F 2004? Jeśli tak to bardzo ładnie poproszę o udostępnienie :D

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Masz Hayenesa do GS 500 F 2004? Jeśli tak to bardzo ładnie poproszę o udostępnienie :)

Pozdro

Witam,

niestety mam tylko od 89-97. Kiedyś patrzyłem na necie i nic nie znalazłem na temat haynesa dotyczącego tego modelu powyżej '98.

pozdrawiam

viktor24

 

Heh no to kiszka, w gaźnikach wszystko okay, kranik okay, zawór przy baku również sprawny. Obczaiłem, że paliwa w gaźnikach wystarcza mi właśnie na 600-700 m potem moto gaśnie. Tu nie chodzi oto, że sprzęt się grzeje poprostu do gaźników nie dochodzi paliwo... nie wiem dlaczego. Moduł jest sprawny a co z resztą elektryki to kij go wie. No ale jutro jadę do serwisu to się pewnie dowiem. Jak wrócę zdam relacje co to było i ile mnie kosztowało:)

pozdrawiam i dzięki za zaangażowanie

viktor24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

okay wróciłem, trochę zmarzłem po drodze ale jest git. Moto chodzi jak marzenie. Powodem tych jego kaprysów okazał się byc... brak paliwa :biggrin: ku*wa ja nie wiem jak ja to uczyniłem ale cały czas, przy stanie 4 litrów, próbowałem jechac na kraniku w pozycji "ON" a nie "RES" tak jak powinienem. Za głupotę i bezmyślnośc zapłaciłem 80 zł plus koszt wachy na dojazd.

pozdrawiam

viktor24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...