Skocz do zawartości

Bardzo tanie kaski NOLAN


Rekomendowane odpowiedzi

Powiedz. Nie zwróciłbyś kasku, gdy przysłaliby uszkodzony?

 

Zgodnie z przepisami rzeczy przecenionych nie można reklamować ze względu na uszkodzenia z powodu których dokonano przeceny tzn. jesli kask został przeceniony z powodu zadrapań nie może być to powodem reklamacji.

Nie jest prawdą natomiast, że rzeczy przecenione nie podlegają żadnej reklamacji ponieważ jeśli kask jest przeceniony z powodu jak wyżej a tobie zepsuje się np. mechanizm wizjera można z powodzeniem go rekalmować.

Problem (dla tego konkretnego sprzedacy) może pojawić się w momencie kiedy prowadzi sprzedaż wysyłkową i wtedy każdy przedmiot można mu odesłać w ciągu 10 dni bez podania przyczyny.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z przepisami rzeczy przecenionych nie można reklamować ze względu na uszkodzenia z powodu których dokonano przeceny tzn. jesli kask został przeceniony z powodu zadrapań nie może być to powodem reklamacji.

Tylko, że tam nie ma mowy o żadnych uszkodzeniach!!!!!!!! Mówimy o kaskach w stanie nienaruszonym.

Nauczcie się ludzie czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Koledzy GóWNO PRWADA

Ta reklama jest już od zeszłej jesieni i wyprzedaż była reklamowana w prasie motocyklowej w zeszłym roku co ciekawe od razu pojechałem do boldora jeszcze w warszawie ale tam były przecenione 3 słownie trzy kaski a reszta miała zwykłe ceny jak mnie poinformowała panienka przecenione modele skończyły się mimo że na ekspozycji były modele reklamowane na stronach internetowych tyle że w zwykłych cenach.

Ja swojego n61 kupiłem o 150pln taniej w sieci niż u oficjalnego importera.

pozdrawiam

M.N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u oficjalnego dealera Nolana w gdańsku ( słowackiego ) i tez nie mają zielonego pojęcia o jakiejś promocji nolana , także rzeczywiście albo to lipa albo tylko u dystrybutora głównego mozna je dostać :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...