Skocz do zawartości

CBR1000RR - okolice poznania


MYCIOR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro taki uczciwy to może byś oddał na złom .

 

Na twoim miejscu siedziałbym cicho.

 

:rolleyes: :) tylko cie słuchac kolego

 

i ty piszesz o uczciwości - chyba nie wiesz co to znaczy.

 

Nie bał bys sie tego, ze ktos moze kupić tego sprzeta i sie nim zabić bo koles go zle poskłada. Ja wolałem go pogonic niż miec kogos na sumieniu, a to co koles z nim zrobi to juz jego broszka. Jak sprzeda na częsci lub zrobi sobie moto do stuntu to chwała mu za to, ale to jes PL wieć kazdy szuka kasy, a zreszto po co ja ci to wszytko mówie. Jak dorośniesz to zrozumiesz (oby).

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sprzedajesz złom a potem ostrzegasz... Hm...

Skoro taki uczciwy to może byś oddał na złom .

 

Kolego nie wiem o co Ci chodzi ???

 

Kolega Mycior sprzedal sprzet chyba jako powypadkowy. Raczej nic chyba nie zatail. Z dobrej i nieprzymuszonej woli podal informacje, zwroc uwage, ze nie ujawnil danych osobowych kupujacego, tylko podal nr. ramy. Oczywiste jest, ze jego informacja / przestroga nie trafi do motocyklistow w cakej Polsce, moze zostanie tylko w forumowym kregu.

 

Druga strona medalu, moze ten co kupil moto dostanie gdzes te czesci z innych zrodel i wymieni je, moze nawet rame :icon_biggrin: ??? Kto wie ?

 

Moim zdaniem nie ma co na niego wjezdzac. Co jednak Ty sugerujesz pozostaje dla mnie duzym znakiem zapytania.

 

:buttrock:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...