Skocz do zawartości

Ireland


meko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

szukam kompanow do wspolnych wypadow na zielonej wyspie :wink:

pozdrawiam :)

 

szukam kompanow do wspolnych wypadow na zielonej wyspie :)

pozdrawiam :offtopic:

 

 

no nie fajnie jest samemu sobie odpisywac ...

wczoraj i dzis lacznie zaliczylem przejazczke ok 1400km niestety w pojedynke...

a szkoda ...

 

wciaz aktualne bo pogoda dopisuje :)

 

pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sa, sa, ale moto niestety w Polsce. Mam tu tez dwoch kumpli, Dublin, na Dragach 650, ale na dlugi weekend do Polski pojechali. Jest jeszcze milosz-rr w kilkenny, ale nie wiem, czy w Polsce swojego moto nie ma.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam kompanow do wspolnych wypadow na zielonej wyspie :icon_mrgreen:

pozdrawiam :biggrin:

 

witam ,

mieszkam w UK, ale b chetnie pojezdzilbym po Irlandii, zastanawiam sie czy sie nie wybrac na 2 - 3dni na przejazdzke,

podajcie jakies info jak bedziecie mieli w planach jakis objazd wyspy, w czasie jakiegos weekendu

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!!! Byłem w te wakacje w Dublinie przez 4miesiące tam właśnie dorobiłem się nowego moto :) Podczas mojego pobytu zwiedziłem parę miejsc np największy wodospad w okolicy,Bray(jakieś tam górki nad morzem) itp, ale moja dziewczyna strasznie najarała się żeby tam wrócić i pozwiedzać bo naprawdę jest tam pięknie :crossy:

Nie udało nam się zaliczyć wielorybów, delfinów i ogroooomnych klifów :flesje:

Myślę dość poważnie nad powrotem tam, najpierw na zwiedzanko, ewentualnie po zwiedzanku zakręcić się za robotą. Na razie to są tylko plany bo muszę się obronić, ale jeśli ktoś z Was się tam wybiera to piszcie tu koniecznie!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

hellooo :)

no to spoko /

ja rowniez nie proznowalem >>> jest juz pare maszyn na srodkowym wschodzie :)

po anglii jezdzi sie wspaniale/ nikt sie nie ciagnie jak na zielonej wyspie/ale sa piekne drogi i miejsca

zorganizowac trzeba wiec jakis maly rajdzik , moge zorganizowac nocleg a kto wie z czsem mozna by zorganizowac wieksze spe(e)dy.

mnie czeka po powrocie do domu bo jestem wlasnie w sopocie mala naprawa bo strzelil mi lancuch przy max. predkosci :/ i bede miec co robic przez pare dni...

neta nie mam od 6 tyg.na nowej chacie wiec opcja skype feedback78 z mojej strony jest najlepsza forma komunikacji :crossy:

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...