Skocz do zawartości

Moja pierwsza jazda ZX12R :)


Rekomendowane odpowiedzi

złaozyłeś tylko komin , czy robiłeś jakieś synchro???

 

pzdr

 

 

Jedyne synchro jakie mozna zrobic to zalozyc PowerCommander i wrzucic odpowiednia mape lub indywidualnie dostroic na hamowni. Tego niestety nie zrobilem. Mam sam "komin", no moze poza tym ze wyrzucilem katalizator i dolozylem K&N filtry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne synchro jakie mozna zrobic to zalozyc PowerCommander i wrzucic odpowiednia mape lub indywidualnie dostroic na hamowni. Tego niestety nie zrobilem. Mam sam "komin", no moze poza tym ze wyrzucilem katalizator i dolozylem K&N filtry.

 

I jak zachowuje się moto po tych zmianach? Ja na razie nie będę zmieniał wydechu z braku funduszy, zresztą nawet podoba mi się praca 12-nastki na seryjnym kominie, niby nie narzuca się otoczeniu, ale słychac basowy pomruk z tłumika i airboxu, żeby tylko ten komin nie był taki wielki :) . Chętnie posłucham jak chodzi twoja yoshimura, można by się ustawić gdzieś w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak zachowuje się moto po tych zmianach? Ja na razie nie będę zmieniał wydechu z braku funduszy, zresztą nawet podoba mi się praca 12-nastki na seryjnym kominie, niby nie narzuca się otoczeniu, ale słychac basowy pomruk z tłumika i airboxu, żeby tylko ten komin nie był taki wielki :D . Chętnie posłucham jak chodzi twoja yoshimura, można by się ustawić gdzieś w weekend.

 

wg. mnie super dzwiek, co do mocy to raczej ciezko powiedziec bez jakis sensownych pomiarow. Raczej zmiane trzeba traktowac w kategoriach wizualno-dźwiękowych :D

A co do spotkania to bardzo chetnie sie ustawimy, ale zeby nie robic spamu to na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...