Skocz do zawartości

Drugie Ogolnoangielskie Spotkanie Forumowiczów, czyli ....


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono kolegów :icon_mrgreen: i zaraz prosze o wpisywanie nowych propozycji na spotkanko.

Wstepnie ustalilismy z budzikiem ze w nastepna sobote ( 10 luty )posmigamy po Forest Park i moze zahaczymy o National Motor Museum :biggrin:

Czekam na oferty i uwagi .........

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono kolegów :eek: i zaraz prosze o wpisywanie nowych propozycji na spotkanko.

Wstepnie ustalilismy z budzikiem ze w nastepna sobote ( 10 luty )posmigamy po Forest Park i moze zahaczymy o National Motor Museum :crossy:

Czekam na oferty i uwagi .........

Jeszcze raz dzieki za dzis

Za tydzien mam randke :rolleyes: :smile: i moze byc trudno wybrac sie na jednym moto w dalsza droge, ale kto wie zobaczymy.... :banghead:

PS. Dotarlem do domu o 1800 z wynikiem na szafie 183 + 16 = 199m :buttrock: Jak pozostali jestem ciekaw :( Chodzi o ten wynik rzecz jasna :icon_eek:

My brand new tyres :crossy: are sticky like shit to the wooley blanket :biggrin: ............

Vivat BT020

Edytowane przez ciarah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy na paloocha ile On nastukal bo mial najdalej. :lapad: :crossy:

U mnie na liczniku 173 mile, ale mialem troche zanim ruszylem.

No i spalanie :lalag: kurde !!! palil mi jak smok !!!

Wracajac musialem zatankowac przy 113 milach, czyli spalil mi 13 litrów na te 113 mil

No, ale jak juz pisalem predkosci byly niezle ( 70-85 mil/h :icon_rolleyes: ) a wracajac z budzikiem caly czas bylo 80 mil/h :buttrock:

Podtrzymuje w dalszym ciagu spotkanie w Forest Park.

My z budzikiem mamy blisko, wiec jakos Wy musicie sie gdzies spotkac i potem ustalimy wspolne miejsce spotkania. Moze w takim miasteczku: Lyndhurst w srodku parku ??? :clap: :crossy:

To jest pod Southampton przy A35 lub A337

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

 

Ja lacznie zrobilem 230mil, jestem zadowolony z osiagow mojej Yamki bo wracajac do domu trzylalem ok 100mph i spalanie wyszlo 5,8 - mniej niz maluch !!! Odnosnie spotkanka to jeszcze zobacze bo to bedzie zaraz po powrocie z polski ale temat bede sledzil i moze cos z tego wyjdzie.

Mowilem ze meduzzz jest aktywny tylko pewnie cos mu wypadlo, moze nastepnym razem mu sie uda do nas dolaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowilem ze meduzzz jest aktywny tylko pewnie cos mu wypadlo, moze nastepnym razem mu sie uda do nas dolaczyc.

Jest aktywny :cool:

ale....

Jak juz pisalem moja praca to przede wszystkim weekendy, wiec na drugim spotkaniu nie liczcie na moja obecnosc. :lapad: :biggrin: Za jakis czas bede planowal wypad na Lands End(Kornwalia) miesiac: kwiecien dni: wtorek/sroda. Jakby co to zapodam szczegly moze ktos do mnie dolaczy ;)

 

Na szkocje tez raczej nie wypali bo planuje w maju pzeprowadzke do Southampton(albo Poole). :buttrock: :biggrin:

 

edit:

:biggrin: od tego walenia glowa w mur sobie jeszcze krzywde zrobie :wink:

Edytowane przez meduzzzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , ja dotarlem troche pozno bo pojechalem po kwiatki do ASDY na urodziny. zrobilem ok 240 mil (z czego 40 z kwaitkami). No i jak dotarlem , to kwiatki sie same rozwinely od tej predkosci (biedne tulipany) :biggrin: . No a pozniej "poplynal rzeka alkohol" i nie moglem sie odezwac :notworthy:

Wnioski , refleksje i spostrzezenia po zlocie: zajebiscie milo was poznac :clap:

wyslijcie fotki na [email protected]

 

do zobaczenia nastepnym razem

boodzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos tu sie cicho zrobilo,

wiec co do wycieczki kolejnej integracyjenej - jak sie ociepli - sobota 10 luty:

proponuje przejazd przez New Forest (dla tych co nie widzieli : tak naprawde to gorzytsy teren z wrzosowiskami ciagnacymi sie pod horyzont pelnych dzikich[czyt. wolnozyjacych] koni , dzikich krow [nie wiem czy swietych ale czesto wylaza na ulice i liza asfalt haha] i dzikich giant[o zgrozo] pigs )

 

i dojechac do Stonehenge, w drodze powrotnej mozna by zwiedzic katedre w Salisbury

no i co Wy na to?

 

p.s. uhu ha nasza zima zla dzis bylo minus 2 rano o 6ej , :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

 

A ja wydrukowalem sobie fotki z naszego malego zlotu i powiesilem na skrzynce z narzedziami w pracy. Co chwile ktos podchodzi i pyta gdzie bylo tyle maszyn. Troche zimno sie zrobilo i wstyd powiedziec ale wzialem dzisiaj samochod do pracy. Ciekawe co sie urodzi do konca tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany sa takie ze smigamy do Forest Parku ajka Wam za daleko to mozecie gdzies sie kolo Londynu spotkac.

My z budzikiem zaliczamy Forest Park, moze National Motor Museum ( jak bedzie otwarte ) :icon_exclaim:

Budzik wspomnial cos o Stonehange, ale to jest odlozone na MARZEC !!!

Teraz mozemy zaliczyc katedre w Salisbury :icon_exclaim: ;)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...