Skocz do zawartości

czym jeździć


pikpok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:bigrazz: taaaak to bym sobie pośmigała.

 

Mam mał kłopot ,mianowicie... tylko nie śmiać się :bigrazz: :crossy: dobra?,

 

ci którzy napotkali gdzieś tam moje posty to wiedzą że czymś tam latałam sama i jako pasażer..tylko jest problem można powiedzieć MAŁY PROBLEM...BO JA JESTEM MAŁA!!!!!!!!!!kurde całe 155 cm z wagą troszkę lepiej. Co dla mnie na czym sobie poradzę w ruch ulicznym? tylko nie piszcie o motorynkach bo to przetabiałam 15 lat temuuuuu!!!!!! Hmmm tylko nie przypuszczałam że zatrzymam się na tym etapie a tu prawko w toku a 125 to raczej odpada...rower taki....POMOCY!!!!! :banghead: :biggrin: :bigrazz: :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj byly szef do wielkoludow raczej nie nalezy. ( moze 160 cm ) swobodnie jednak smiga Kawa ZZR 1400.

 

Wzrost nie tak wazny. Virago 250 lub nawet 535 ( to ostatnie moze nie na poczatek ) byloby idealne, chyba, ze lubujesz sie w plastikach.

 

inna klassa bylyby 125 ccm z odblokowana ( pozniej ) moca.

 

pozdrawiam

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz się przejśc po salonach i poprzymierzać ( jak ciuszki :) ). Zwróć uwagę na Suzuki gs 500, Gsr czy też GSXR 600, 750 z lat 06-07, - właśnie one mają nisko umeszczone siodła.

 

Oczywiście przy wyborze motocykla musisz wziąć pod uwagę swoje umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze polecał bym Bandita 400 albo GS 500 jestli chodzi o nakedy a jesli takie Ci nie pasuja to dobra tez bedzie Virażka :) Az taki duze nie są i mysle za poradzisz sobie z nimi :bigrazz: Mysle ze to bedzie dobre rozwiazanie.No chyba ze chcesz sie wspomóc jakims hormonem wzrostu to kup sobie Bandita 600 albo jeszcze cos wiekszego :wink: Oczywiscie zarcik :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może kawa zxr 400 :D choć nie wiem jak ona na realu wygląda ale jak napisałem wcześniej banditke zobacz sobie 400 bo to jest moto bardzo wygodne i dla każdego bym powiedział :P :P A możesz też jakąś 125 jak inni pisali odblokować i śmigac :))

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak :bigrazz:

 

Kawa ZXR 400 czyli taki mały ścigacz mogłaby być - moja koleżanka jeździ na takim sprzęcie.

 

Moto małe, lekkie i ma coś około 65 KM tak więć żaden potwór.

 

Aczkolwiek może byc bardzo ciężko znaleźć ten model w dobrym stanie technicznym :D

 

Jeździłem tym kilka razy i czułem się jak na psie :D

 

CBR F 4 w sumie jest też zwinnym małym bajkiem ale juz sporo droższym od ZXR 400.

 

Oczywiście polecam również nieśmiertelna maszyne czyli GS 500.

 

Może być również TW 125 do latania po miejskich korkach i na leśne dróżki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak :bigrazz:

 

Kawa ZXR 400 czyli taki mały ścigacz mogłaby być - moja koleżanka jeździ na takim sprzęcie.

 

Moto małe, lekkie i ma coś około 65 KM tak więć żaden potwór.

 

Aczkolwiek może byc bardzo ciężko znaleźć ten model w dobrym stanie technicznym :D

 

Jeździłem tym kilka razy i czułem się jak na psie :D

 

CBR F 4 w sumie jest też zwinnym małym bajkiem ale juz sporo droższym od ZXR 400.

 

Oczywiście polecam również nieśmiertelna maszyne czyli GS 500.

 

Może być również TW 125 do latania po miejskich korkach i na leśne dróżki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja tez o to samo pytalam jakis czas temu. Poprzedni sezon przejezdzilam na CBR 125, dobre moto na pierwszy sprzet. Teraz kupilam bandita 400. Slysze, ze to bardzo dobry sprzet, ladnie sie wkreca, jest zwinny i niewysoki. Siedzac na nim opireram o ziemie cale stopy. Tak nawet na cebrze nie mialam. A mam 160 cm wzrostu.

Nie wiem jeszcze czy naked to moja bajka, ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wg mnie nie możesz sie sugerować tylko wysokością siedzenia ponieważ istotna jest takze jego szerokość. Jak podpowiada logika - zazwyczaj jest tak że im większy silnik tym szerszy motocykl ( oczywiscie są wyjątki! ) Niskie szerokie siedzenie często daje gorszy efekt jeżeli chodzi o sięgnanie nogami do ziemi niz wysoko położone ale wąskie siodło. Średnio naukowa wypowiedź ale mam nadzieje ze sie na cos przyda :wink:

Osobiście polecałbym Ci suze gs 500 bo swoją posturą przypomina wyrośniętego ogara i myśle że gabarytami byłaby idealna. :icon_mrgreen:

Sądze że nie powinnaś marnować czasu na studiowanie danych technicznych motocykli w poszukiwaniu wysokosci siodła tylko wybierz sie kiedyś do salonu i po prosu poprzymierzaj !

Pozdrawiam

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...