Skocz do zawartości

Potrzebna krew !


esophie
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebna jest krew!!!!

Proszę wszystkich, którzy mogą, aby zgłosili się do nas ( Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu, ul. Marcelińska 44) i oddali krew.

Oczywiście podając numer Motocyklowego Banku Krwi 777.

W stacji brakuje krwi, proszę o pomoc!

Eliza

p.s. Krwi brakuje w ogóle, nie mam na myśli konkretnej osoby, ale mając w pamięci akcję oddawania krwi dla ZiuTa, myślę, że można na Was liczyć!

Edytowane przez esophie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy od 7.00 do 15.00, co do browara, to dzien przed nie radze pic, bo organizm bedzie oslabiony:-)

dzieki za zainteresowanie

Do której macie czynne w sobotę? Póki co to codziennie oprócz niedzieli mam jakiś egzamin, itp. więc wolał bym nie paść :notworthy: Znalazłem gdzieś info że w sobotę do 13 czynne... Jeżeli tak jest to istnieje duża szansa że się wyrobię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Eliza

 

Niestety ja jeszcze nie mogę, ale złapałam jednego marudera co ostatnio sie wymigła :notworthy: W przyszłym tygodniu, bo wcześniej nie może odda krew moja siostra AGA.

Pewnie jeszcze kilku chętnych znajde :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do której macie czynne w sobotę? Póki co to codziennie oprócz niedzieli mam jakiś egzamin, itp. więc wolał bym nie paść ;) Znalazłem gdzieś info że w sobotę do 13 czynne... Jeżeli tak jest to istnieje duża szansa że się wyrobię :)

 

w sobote pracujemy od 7.00 do 13stej i bardzo serdecznie zapraszamy na Marcelinska:-)

 

cześć Eliza

 

Niestety ja jeszcze nie mogę, ale złapałam jednego marudera co ostatnio sie wymigła :lalag: W przyszłym tygodniu, bo wcześniej nie może odda krew moja siostra AGA.

Pewnie jeszcze kilku chętnych znajde :banghead:

Pozdrawiam

 

 

Dziękuję Ci bardzo Pina, fajnie że można na Ciebie liczyć :lalag: , ja sama już bym się kładła, ale też jeszcze nie mogę.

Co do ściągania osób, to próbowałam śćiągnąć tych, którzy ostatnio odpadli z powodu kataru itp., ale niektórych grypa rozłożyła i obiecali oddać krew, jak się już wykurują.

Pozdrawiam! :cool:

Elka

Edytowane przez esophie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...