Skocz do zawartości

Rg 80 - Kupować czy nie?


WLD_Wlodi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem Honde NSR

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M344019

Firma Jan-Mar(dosyć znana)Gostyń.

Uszkodzony moduł. Reszta ok. Po tuningu na 80ccm, zarejestrowany na 50ccm.

Co o tym myślicie??

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten motor wygląda jakoś dziwnie :D Niewiem co o tym myśleć ale to raczej nie jest seryjna wersja... Ale cena jest ok.

 

Dla mnie ten motor wygląda jakoś dziwnie :buttrock: Niewiem co o tym myśleć ale to raczej nie jest seryjna wersja... Ale cena jest ok.

 

Sory za podwójny ale coś się zacieło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest NSR 50 ktorą produkowali tylko na tor. Zupełnie co innego niz ta pospolita NSR 50 chyba tylko silnik jest podobny. http://www.scigacz.pl/zdjecia/gallery/moto...r_50_r.jpg.html tu macie fotke podobnej Mi sie zdaje ze ktoś kupił sobie tą torową wersje i przerobił na ulice patrzcie na lampe z tyłu żywcem wyciągnięta z jakiejś CZ albo jawy a przedni reflektor prawie jak z malacza:D Ciekawe tylko jak mu sie udało to zarejestrować :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh tez miałem początkowo takie wrazenie. W sumie robili go chyba dla początkujących zawodnikow :bigrazz: Ale po przesiadce z motorynki nie będzie żle :P

A co do postu stuntera pitera to sądze ze jest bardzo wartościowy to tak jakby napisać "po defekacji warto wytrzeć tyłek" naprawde to dość naturalne ze sprawdza sie motor przed kupnem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może chcesz kupić NSR 50 w super stanie, oryginalne malowanko.

Rocznik 1995. Przebieg: ~13 000. Po remoncie silnika.

Jak coś to zagadaj na gadu, może się dogadamy :P

NUmer gg: 8422670

 

Pozdro

Edytowane przez Xelibri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom ta czerwona wyglada na przerobke tej torowej, jesli cos to wypytal bym dokladnie na jakkiej podstawie jest to zrobione itp....

 

POzdro!

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...