Skocz do zawartości

Czy opłaca się sprowadzać pojazd z Niemiec ??


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że to forum motocyklistów, ale potrzebuje pomocy(a jest tu tyle wszechwiedzący ludków że na pewno mi pomogą :notworthy: ). Mam zamiar zakupic na zime samochód (golfa 3 tdi)/koniecznosc-dojazd do pracy i szkoły/ Fundusz to 11.500 razem z opłatami, i tu napotykam na wątpliwości, czy sprowadzać z niemiec , czy może szukać w Polsce. Jesli nimcownia, to w jakie będą na mnie czekały opłaty ??

 

z góry dzięki :notworthy:

 

pozdro SCAND

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tak bylemw niemczech i kupilem siostrze auto, cena po wszystkim wyszla mnie taka sama jakbym kupil w polsce :buttrock: co do zlotowki ale??

 

-satysfakcja ze sobie jechalem 800km fajna droga nie wolniej niz 160km/h :D

-wiem jak to wyglada

-przybylem zobaczylem i kupilem

-mialem w czym wybierac

-dostalem komplet opon zimowych i radio co jest w polsce zadkoscia bo jak ktos sprowadzi to to demontuje;)

-ksiazka serwisowa z orgyginalnymi przebiegami

-pewnosc ze auto nie bite co zostalo sprawdzone bo kaczucha miala robione wokol wlewu paliwa juz w polsce bo ja bralo jak to forda:)

-pewsnosc pierwszego wlasciciela i to kobiety- potwierdzone w brifie

-przebieg 100tys km na niemieckich drogach to tak jak w polsce 10tys km....

-wrazenia jakie mnie spotkaly przez te 3 dni bezcenne... za wszystko inne........... wiadomo :):)

 

warto jechac ale nie nastawiaj sie akurat na jedno auto bo jest mozliwosc ze na takie nie trafisz, to czego w niemczech jest najwiecej to fiatow brava bravo, renault megane, ford ka, renaut twingo, peugot 106 306, golfow tez jest troche ale nie koniecznie tdi, pamietaj niemcy szanuja swoje... i ceny golfowo sa o wiele wyzsze od np francuskich tej samej klasy ;) wiec przemysl za tdi trzeba dac 2000ojro rocznik jakis 95 z przebiegiem 140tys km wszystko potwierdzone wiec jak chcesz policzyc przywiezienie rejstracje i wszystko to policz ze wyniesie cie kolo 2700euro-2800euro co daje kwote jaka dysponujesz, ja osobiscie bym kupil bravo na 1.9tdi 2500euro roczniki 2000 ;) i przebiegi mniejsze u sasiadow sa dosyc tanie i zadbane i co najleprze blacha sie trzyma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...