Skocz do zawartości

Motorek ze sklepu w USA


Andi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mozna sprzet, taki jak ja chce czyli draga 1100, wyrwac za 4000 $ .......

A u mnie wlasnie od stycznia kolega wyjezdza na kilka miechów do USA i bedzie takie motorki sprowadzał

Cena za kontener na promie to 300 $ + koszty cla, rejestracji i jakis innych pierdół.

Powiedzmy: 4000 $ (sprzet) + 300 transport = 4300 + 700 ( cala reszta ) = 5000 $ i sprzet w domu :cool: :eek:

 

Ok... ale to kwota dla Ciebie jak to sprowadzasz sam.

Jak robisz to poprzez jakiegos posrednika to jeszcze musisz odpalic mu dole, prawda?

BTW ile taki posrednik bierze?

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie: ile bierze ???

Tyle ile sobie zazyczy :icon_mrgreen:

Dlugo sprzedaje i wtedy szybko zarabia .......... jak juz sprzeda ;)

A ja to planuje isc na ilosc sprzedanych a nie na szybki zarobek i zdzierstwo z motocyklistow :D

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dokladnych kalkulacji nie robilismy, ale ................

od stycznia zapodam nowy temat i bede zbieral oferty, zorjentuje sie ilu chetnych by bylo w róznych markach i jak zapakuje sie kilka sztuk w kontener to sadze ze ceny beda sie wahaly, w zaleznosci od rocznika, od 15-20 tysiecy.

Powiedzmy ze za 15000 sprzet z 99 roku, w bardzo dobrym stanie. Taki Drag Star 1100

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekam niecierpliwie na info bo nie wiem czy juz mam molestowac moja swinke

o oszczednosci i zaczac przygotowywac mowe tlumaczaca mojej kobiecie dlaczego w tym roku

nie kupie jej paru kiecek i par butow :)

Edytowane przez Belgu
Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak poczekaj, bo ja o tym mysle juz od dluzszego czasu a w koncu udalo mi sie namowic tego kumpla co ma kontakty w USA aby sie tym zainteresowal.

Prawdopodobnie bedziemy pytali jaki sprzet kogos interesuje, niech pokaze zdjecia, jak ma byc ubrany, rocznik ( przebieg raczej nie, bo trudno jest trafic idealnie, a wiem z doswiadczenia ze sprzet nawet z duzym przebiegiem a dobrze konserwowany jest OK )kolor i juz. :D

Wezmiemy zaliczke i ................... 4 tygodnie i po sprawie.

Oczywiscie wszelkie sprawy zwiazane z tlumaczeniami umowy i rejestracja juz ponosi klient :)

Zreszta, jeszcze sprawa jest do dogrania.

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...