Skocz do zawartości

Wyprawa, albo tylko przejazdzka, do Szkocji


majkelpl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wiem gdzie zaparkowali na Heathrow jednego Concorde :banghead: , a to wcale nie daleko ode mnie...

 

Chuopie...pogrążasz się...wiesz, że CI teraz nie odpuszczę i zwiedzanie masz jak w banku...jako przewodnik :clap: już se muszę podcierać kąciki ust tak się ślinię na myśl, że pojeździmy dookoła Heathrow :crossy:

Agitować będziem dalej...już ja im zgasnę :icon_mrgreen:

 

 

hehehe, to znajdź złoty środek na zarabianie kasy;)

wypruwam z siebie flaki:) na stały etat nie pracuję (klasa maturalna) - problem z kredytem;

robię własnoręcznie opakowania ozdobne na prezenty, maluję, handluję fotografiami;) czasami umowa-zlecenie. Kakiera modelki skończyła się, kiedy przy 58kg kazali schudnąć 10;/ źródło kasy więc odcięte;)

ale wszelkie pożyczki od motocyklistów dla motocyklistek mile widziane ;p

 

Młoda, kreatywna i do tego modelka...no dobra eks...ale to niewiele zmienia...kombinuj dalej, tylko nie wypruwaj z siebie zbyt wiele żebyśmy później nie musieli się wstydzić podczas jazdy do UK :flesje: zresztą podczas takich wojaży przydają się piękne niewieście oczęta coby kruszyć bezduszne istoty pod tytułem celnicy, granicznicy i diabli wie kto jeszcze stanie nam na drodze, a że eSVaueczka - Marcinowa więc obowiązek trzepotania rzęsami spada na koguś inszego...mógłbym i ja (już nawet bym się poświęcił) ale nie wiem czy zdążę takie rzęsy zapuścić :flesje: więc...hmmm..jakby to powiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest !!!!

Kolezanka Lisena ma sie stawic obowiazkowo, a ze troszke malo kasy bedzie miala ............. no cóz.

Juz kiedys ktos zawolal: Pomozecie ???? :)

I tlum ochoczo odkrzynal : Pomozemy !!!!!! :)

Wiec .............. nie zalamuj sie i Toba tez sie zaopiekujemy :)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest !!!!

Kolezanka Lisena ma sie stawic obowiazkowo, a ze troszke malo kasy bedzie miala ............. no cóz.

Juz kiedys ktos zawolal: Pomozecie ???? :buttrock:

I tlum ochoczo odkrzynal : Pomozemy !!!!!! :clap:

Wiec .............. nie zalamuj sie i Toba tez sie zaopiekujemy :)

No proszę...nie ma to jak pomocni motonici :biggrin: :banghead:

No ale jak nie jak tak...pomożemy a jak...

Ma stawić obowiązkowo :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest !!!!

Kolezanka Lisena ma sie stawic obowiazkowo, a ze troszke malo kasy bedzie miala ............. no cóz.

Juz kiedys ktos zawolal: Pomozecie ???? :clap:

I tlum ochoczo odkrzynal : Pomozemy !!!!!! :notworthy:

Wiec .............. nie zalamuj sie i Toba tez sie zaopiekujemy :eek:

 

Ty to zadnej nie przepuscisz :notworthy:

Edytowane przez Belgu
Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etam zadnej ................. :flesje:

Takie kiepskie to sie odpuszcza jak np. angielki :clap:

No, ale piekna Polka, modelka ................... mniam, mniam.

Gentelman w kazdym calu :icon_rolleyes:

Poza tym ..... im wiecej kobitek na motorach tym lepiej ;)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja rowniez jestem za! podlacze sie w londynie z pasazerka.... mam male pytanie poboczne... czy posiadacie w swoim wyposazeniu radyjka do rozmowy w czasie jazdy?? pytam bo mysle ze to calkiem ciekawy wynalazek i nie zupelnie drogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cebula daje rade.. robilem na niej DAS i bardzo milo wspominam... mnie czeka serwis i dziura w kieszeni... :)

cebula ma dwa duze plusy: pierwszy to ze ma osiagi porownywalne do 4 cylindrowej niesportowej szescsetki (58BHP) oraz mozna ja serwisowac samemu (wiekszosc rzeczy) :icon_rolleyes: co eliminuje powstawanie dziur budzetowych, :icon_biggrin:

no ale nie zasmiecjac tematu wyjazdu do szkocji - zostalo rowne 10 tygodni!!!!! to nie duzo czasu - moze zorganizujemy spotkanie przedwyjazdowe conajmniej miesiac przed?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

U mnie wszystko zgodnie z planem :icon_rolleyes:

Jesli wyjazd jest nadal aktualny, to ja sie zglaszam ;)

 

Namiot ma ? :biggrin: Jak ma to ok :smile: jak nie ma t :smile: o niech zdobedzie :) Do Aberdeen nie zawitamy napewno !

Zapraszamy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namiot ma ? :banghead: Jak ma to ok :P jak nie ma t :crossy: o niech zdobedzie :crossy: Do Aberdeen nie zawitamy napewno !

 

Nie ma ale zalatwi :)

A cos sie mi kojarzy ze pierwszy postój byl planowany gdzies na szkockiej granicy, jakos sie zgadamy i podjade, czasu jeszcze troche zostalo.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...