Skocz do zawartości

...:::RYBNIK I OKOLICE:::...


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wynajmie się z 2 domki (ciasno będzie dostatecznie) ognicho do rana, alkohol, mięsko, i dobrzy znajomi ... nic więcej do szczęśliwych urodzin nie trzeba :notworthy: :crossy: :crossy: :flesje:

 

Teraz trzeba sie konkretnie zgadać i zarezerwować domki :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browar, Manon i Ynciol - co ze wspólną imprezą urodzinową? Robimy czy nie? ...

 

Ja proponuję Leśną Polanę :D w okolicach 7-8 lipca bądz 14-15 lipca :buttrock: :buttrock: :buttrock:

Kombunujcie :biggrin:

Ja przywiozę nalewki :buttrock: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hell....o :flesje:

Oka ja mam urodziny 5 lipca - hleje w domu (rozgrzewka)

6 lipca - wesele ( faza)

jestem za 7 lipca - urodziny na wyjeżdzie z nalewkami (zgon)

 

30 nalewek....hmm styknie jak Browar nie będzie pił!

 

Vi, Browar co wy na to ...a Manon żyje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mawial mój świętej pamięci dziadek "KOGO NIMA TYN JUZ POJOD" ... więc Manon ... taki lajf ...

 

... ja dzwonie dzis wieczorem do Gościa i zamawiam na 7 lipca dwa domki (myśle, że wystarczy bo z wykorzystaniem podlogi zmieści się 24 osoby) .... moze jakiś rabacik będzie ... :wink: ...

 

Dam znaka co i jak ;)

 

Macie czas na wniesienie uwag maxymalnie do jutra (tj.piątek) do godz. 14.55 :cool: :icon_twisted: :flesje:

 

Pozdrooooo :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ja dzwonie dzis wieczorem do Gościa i zamawiam na 7 lipca dwa domki (myśle, że wystarczy bo z wykorzystaniem podlogi zmieści się 24 osoby) .... moze jakiś rabacik będzie ... :icon_mrgreen: ...

 

Podłogę zarezerwuję chyba dla siebie co bym nikogo z łóżka nie za rzygoł heheh, już sie nei moge doczekać nalewki :D będzie impreza "raczkowe party"

 

 

Pzdr zaporszenia wyślemy posztą :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pitol !! Szkoda kasy !! Napiszemy smska z bramki i też będzie :) :wink: :icon_mrgreen: :)

 

Browar chyba nie myślałeś o poczcie polskiej..... 24 x 1,20 (choć nie wiem ile kosztuje znaczek) = 28,80 a to = 6 nalewek, bądź jakies 11 piw, a nawet 0,7 wódki :wink: Mówiłe o poczcie mailowej :icon_razz:

 

A tak powaznie to Vi, Browar musimy się zgadać na jakims gg albo tel!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to kij .. ja dziś dzwonie do Gościa i rezerwuje 2 domki na 7 lipca ... i wybadam sytuacje jak wygląda :flesje: czy np. nie bedzie problemu zeby dobrać jednego domka pozniej czy cuś.... popytam i dam znaka .... pozdro :P

 

.........................................

 

A więc dzwonilem do Gościa i tak 7-8 wszystkie domki zajęte .... 14-15 wszystkie domki zajęte ..... 23-24 jeden domek wolny :banghead: :banghead: :banghead: a więc lipa z Lesnej Polany :icon_evil: trzeba poszukać bądź wymyśleć coś innego :rolleyes:

 

... ja spiżdżam walic vódke do basa .. i pewnie dopiero w niedziele poznym wieczroem albo poniedzialek z rana tu zajrze .. więc możecie wrzucić jakieś pomysly jak macie :icon_mrgreen: :)

 

DO PIEKŁAAAAAAAAAAAAAAAAAA :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niech każdy może zrobi kiedy mu tam wypadają, a np. w niedzielę, 8/07 sptkamy sie w Żelaznej albo kajsik ze swoimi połówkami i wypijemy po piwku na kaca :wink:

Violet (nie chciało mi się logować, hihi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niech każdy może zrobi kiedy mu tam wypadają, a np. w niedzielę, 8/07 sptkamy sie w Żelaznej albo kajsik ze swoimi połówkami i wypijemy po piwku na kaca :icon_mrgreen:

Violet (nie chciało mi się logować, hihi)

 

Vi nie odpuszczamy tak łatwo... jutro z roboty będę dzwonił jeszcze w pare miejsc miedzy innymi Pałac Kultury :icon_mrgreen:

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...