Skocz do zawartości

morze mi ktyś coś powiedzieć o Yamaha TW 125, zalety i wady morze ktoś ma jakeś foty ???


Gość rafal.s. yamaha.tw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za każdym razem to "morze" i inne rzeczy mnie dobijają. Zmień ten temat-miej litość nad innymi. Zamiast motoru kup kilka słowników-wyjdzie ci na zdrowie!!

 

znalezli sie ci co w zyciu nie zrobili ani jednego bledu ortograficznego. Jak wy popelniacie bledy, nie koniecznie ortograficzne, to tez trzeba z was kpic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalezli sie ci co w zyciu nie zrobili ani jednego bledu ortograficznego. Jak wy popelniacie bledy, nie koniecznie ortograficzne, to tez trzeba z was kpic?

No sorry ale ten koleś powinien się starać, nie mówie, że nigdy nie robie żadnego błędu ( bo zdaża mi się ) ale On to robi w co drugim słowie. Miałem wielu znajomych, dyslektyków, którzy robili błędy. Ale się starali, starali się i dobrze na tym wyszli. I jeśli Rafał, się nie będzie w ogóle starał, kiepsko może na tym skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalezli sie ci co w zyciu nie zrobili ani jednego bledu ortograficznego. Jak wy popelniacie bledy, nie koniecznie ortograficzne, to tez trzeba z was kpic?

Stachu-obrońco uciśnionych-czy ktoś z niego kpi? Po prostu jakieś standardy obowiązują. Cieszę się, że Ciebie to nie "gryzie" w oczy ale nie równaj wszystkich do siebie. Nikt go nie wyzywa (kultura obowiązuje), jednakże można zwrócić uwagę, tym bardziej na tak rzucającą się w oczy ortografię.

 

Popełniam błędy-fakt, ale nie aż tak. I uwierz mi-korzystam ze słownika. Żaden wstyd.

 

Przepraszam, że nie na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojawil sie blad, moja wypowiedz zostala obcieta :/

 

tutaj jeszcze raz w oryginale:

 

No sorry ale ten koleś powinien się starać, nie mówie, że nigdy nie robie żadnego błędu ( bo zdaża mi się ) ale On to robi w co drugim słowie. Miałem wielu znajomych, dyslektyków, którzy robili błędy. Ale się starali, starali się i dobrze na tym wyszli. I jeśli Rafał, się nie będzie w ogóle starał, kiepsko może na tym skończyć.

 

Mozna zwrocic uwage, nawet uwazam ze sie powinno dac do zrozumienia ze ktos robi bledy, ale bez przesady...

Rafal zrobil blad tylko w pierwszej wypowiedzi, potem jeszcze pisal dwa razy ale kilka osob wypowiadajacych sie w tym watku nie dalo za wygrana i "kontynuowali w dalszym ciagu" o ortografii. W mojej ocenie jest to troche nie na miejscu i swiadczy ze mimo tego ze sie ktos nauczyl ortografii to ma lekkie braki w kulturze. Nie chce jakos specjalnie sie w to wglebiac ale po prostu smieszy mnie jak ktos zrobi blad a potem iles osob z kolei ciagnie temat razacej ortografii - bardzo czesto sie to spotyka na forach.

PS. Nie chcialem nikogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rafal.s. yamaha.tw

mam to w dupie czy robie błędy czy nie !! ale prosze was bardzo żebyście nie nawijali ciągle o tym żebym sobie zakupił słownik !!!!!!!!!!! :wink: :buttrock: :D :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to w dupie czy robie błędy czy nie !! ale prosze was bardzo żebyście nie nawijali ciągle o tym żebym sobie zakupił słownik !!!!!!!!!!! :) :) :) ;)

 

Chylę czoła przed Twoją kulturą;) Daleko zajdziesz :P

 

OK-powinno być tak: "Hylę czoła pżet Tfoją kóltórom."

 

 

I to wszystko na ten temat. Przepraszam, jeżeli kogoś uraziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

TW 125 bardzo fajny i miły sprzet do lekkich wygłupów po leśnych dróżkach oraz suuuper zabawka do latania po warszawskich korkach - nawet jak wszystko stoi :icon_twisted:

 

XX - sem też sie przez korki spokojnie przebijam ale na TW jest to zabawniejsze :flesje:

 

Na dniach kupuje TW 125 jako drugi motocykl a przy okazji sprzęt na którym lubi jeździć mój ojciec i brat - sprzęt na którym nauczę ich podstaw :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...