Skocz do zawartości

Kask


Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że o to czepianie się to masz na myśli policję?

Oni nie bawią się w sprawdzanie takich rzeczy jak atesty, bo możesz mieć na głowie nawet "tornado" lub podobne wynalazki i będzie dobrze, bo masz kask, masz :icon_eek:

Ja mam na pasku od zapięcia naszytą metkę jakie kask ma atesty :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma atestu nie ma kasku w sprzedazy :/

Ale gdyby tak sprawdzić solidnie to czy kask powinien dostać atest czy nie to sądzę, że dużo kasków, by nie przeszło testów :icon_eek:

Wydaje mi się, że firma płąci za atest i tyle :evil:

Nawet na forum było kilka odpowiedzi, że robili test np. z "tornado" i rzucano nim mocno o ścianę, rozpadał się na 2 części, więc jak dziękuje za takie atesty :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się spotkać fajny kask na choppera na placu był on nieco porysowany ale ogólnie cały i sprawny, nie był też uszkodzony a jakiś człowiek sprzedawał go za psie pieniądze wiec tutaj mnie interesowała kwestia atestu bo nie miał on żadnej nalepki ani nic w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W helmach powinna byc Wszywka z duza drukowana litera E przy ktorej w prawej dolnej stronie znajduje sie jedna lub dwie cyfry. O ile mnie pamiec nie myli to do 32 lub 34 to zie jest tak istotne ale jest Cyfry oznaczaja kraj europejskiej produkcji

 

Helm jest czescia odziezy ochronnej i policjant nie ma prawa zadac abys go sciagnal i pokazal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że o to czepianie się to masz na myśli policję?

Oni nie bawią się w sprawdzanie takich rzeczy jak atesty, bo możesz mieć na głowie nawet "tornado" lub podobne wynalazki i będzie dobrze, bo masz kask, masz :icon_arrow:

Ja mam na pasku od zapięcia naszytą metkę jakie kask ma atesty :icon_arrow:

 

 

tornado mają atesty:D ale to podejrzana sprawa z nimi :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tornado mają atesty:D ale to podejrzana sprawa z nimi :biggrin:

Mają atest chyba tylko taki, że od podmuchu wiatru ci kask nie spadnie z głowy :wink:

Chociaż i z tym to różnie bywa :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartus mowie o kaskach :bigrazz: nie o hełmofonach :icon_razz:

 

 

Kak zwal tak zwal kak gawarjat naszyje druzja Francuzy.

 

To nie zmienia postaci rzeczy, ze w kasku tez jest lub powinna byc "wyszywka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ke? :)

Na polski proszę :)

 

jak nazywal, tak nazywal, jak mawiaja nasi bracia Francuzi

 

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...