Skocz do zawartości

Kto widział kto wie


migdal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie, zdecydowanie polegam na osobach które to robia.

W Polsce jest fajna firma Setcom. :biggrin:

Z zagranicy kupowalem w USA :)

Sentocom. Chyba lepiej będzie, Migdał, kupić coś gotowego... Lepiej długo ubierać niż taniej samemu grzebać, chyba że masz możliwości i smykałkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki cel przyświeca temu pytaniu?

Czy chcesz zaoszczędzić, czy może mieć satysfakcję z własnoręcznie wykonanych dodatków?

Przed sobą również mam skrojenie ubranka dla mojego Dragusia na miarę.

Oparcie, relingi, stelaże pod sakwy itp.

Standardowe propozycje zamierzam zmodyfikować wg własnej koncepcji i złożyć zamówienie w wyspecjalizowanej firmie. W moim przypadku Kuźni Motocyklowej, bo mam najbliżej.

Zastanawiam sie jedynie czy stelaże dopasować do wielkości wcześniej kupionych sakw, czy sakwy na zamówienie do stelaży.

Ale jest to problem z cyklu co było pierwsze jajko czy kura.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak ale jest u nas firma która wycina laserowo w kwasie i potrzeba tylko wzoru lub dokładnego rysunku

:biggrin:

A to szukaj, szukaj. Zajrzyj na Duh.pl - też wycina laserowo, ale wątpię by odstąpił cokolwiek.

 

Andrzej, nie kombinuj. Mam stelaże (nowe), będziesz w zimie przejeżdżał przez Kraków, oddam Ci za pół ceny + obiecaną kawę...

A ja Ci mogę podesłać nowe frędzle na klamki... bo innych gadżetów nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki cel przyświeca temu pytaniu?

Czy chcesz zaoszczędzić, czy może mieć satysfakcję z własnoręcznie wykonanych dodatków?

Przed sobą również mam skrojenie ubranka dla mojego Dragusia na miarę.

Oparcie, relingi, stelaże pod sakwy itp.

Standardowe propozycje zamierzam zmodyfikować wg własnej koncepcji i złożyć zamówienie w wyspecjalizowanej firmie. W moim przypadku Kuźni Motocyklowej, bo mam najbliżej.

Zastanawiam sie jedynie czy stelaże dopasować do wielkości wcześniej kupionych sakw, czy sakwy na zamówienie do stelaży.

Ale jest to problem z cyklu co było pierwsze jajko czy kura.

Pozdrawiam.

Cos trzeba zrobic z zimowym czasem a i satysfakcja pełna oglądałem wyroby firmy myślę że nie jest to takie trudne,ale mam mały problem mam zimny garaż więc siedzenie w nim godzinami i przymiarki nie wchodząw rachubę :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...