Skocz do zawartości

Zlot ulubieńców tematu kobieta i motocykl


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chwila, temat postu jest Zlot ulubieńców tematu kobieta i motocykl więc co wy wywalacie facetów. Zmawiajcie sie do poznania, a nam dajcie tez szansę... narty pierwszy zjazd miałem OK, nie wiem czy podyktowane jest to płcią ale odwrotnie jak Adu mi się nogi rozjechały tak dalece że mój kombinezon nie wytrzymał i pękł na szwie przez cały tyłek co nie wpłyneło stabilizująco na styl jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila, temat postu jest Zlot ulubieńców tematu kobieta i motocykl więc co wy wywalacie facetów. Zmawiajcie sie do poznania, a nam dajcie tez szansę... narty pierwszy zjazd miałem OK, nie wiem czy podyktowane jest to płcią ale odwrotnie jak Adu mi się nogi rozjechały tak dalece że mój kombinezon nie wytrzymał i pękł na szwie przez cały tyłek co nie wpłyneło stabilizująco na styl jazdy.

 

Widzisz Panie się tak podekscytowały wyjazdem na babskie forum party do Poznania, że im się tematy pomyliły :icon_mrgreen: Ale nie przejmuj się, napiją się, pogadają to im przejdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czegoś nie rozumiesz to nie pisz, tylko po to żeby odpisać. Zapytaj znajomych, pokaż tekst mamie. Co dwie głowy to nie jedna. czasnakawe.gif

Kurcze teraz to tak mi pojechałeś, ze chyba pochlastam sie tartą bułką i potne szarym mydłem :icon_mrgreen:

Masz jeszcze jakies złote mysli? może wystapisz w TVN w urzekła mnie twoja historia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze teraz to tak mi pojechałeś, ze chyba pochlastam sie tartą bułką i potne szarym mydłem :)

Masz jeszcze jakies złote mysli? może wystapisz w TVN w urzekła mnie twoja historia?

Piotrek ,,wybacz mi" :P Moze Ci pomoge??? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie chlopaki, dajcie juz spokoj z tymi przepychankami... Moja propozycja jest taka: zorganizujmy ten unisex zlot, i dacie se po razie i bedzie spokoj, co? Bo zaraz nam Pawel zamknie i ten watek, bo sobie chlopcy z uczuciami nie radza..... :icon_mrgreen:

W temacie prosze, w temacie!!!!

Edytowane przez Monia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa... Panowie nam sie wzburzyli na odległość, paniom popieprzyły sie wątki ( wprawdzie o spotkaniach forumowiczów oba , ale w zupełnie innych klimatach i czasie ) , a temat główny, czyli spotkanie pod tytułem " Kobieta i motocykl " połączone z narciarskimi szaleństwami i popijaniem zagrzanego przez Adu piwa szlag trafił...

Nasze forumowe " ciacho na TDM-ie " ( jak go określiła Astarte :icon_mrgreen: ) czyli MarianKa powiedział mi kiedyś, że od paru lat ludzie sie na forum zwołują , żeby pojeżdzic na nartach razem , a w efekcie jeździ on z Browarnym. Hm........ Zdaje mi sie , ze do MarianKa i Browarnego dołączy Cebe i tyle tego będzie.

Ale ze dwadzieścia stron czytania.

Może faktycznie temat do oczyszczalni??? Bo zrobił sie spam i przepychanki.

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek ,,wybacz mi" :icon_razz: Moze Ci pomoge??? :bigrazz:

zawsze :buttrock:

 

Sluchajcie chlopaki, dajcie juz spokoj z tymi przepychankami... Moja propozycja jest taka: zorganizujmy ten unisex zlot, i dacie se po razie i bedzie spokoj, co? Bo zaraz nam Pawel zamknie i ten watek, bo sobie chlopcy z uczuciami nie radza..... :icon_razz:

W temacie prosze, w temacie!!!!

A ty bedziesz przyjmowac zakłady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...