Skocz do zawartości

Zlot ulubieńców tematu kobieta i motocykl


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no wiesz, miałbyc ogólny zlot ale jak wypraszacie Nas to trudno

 

Wiesz Fidel,

najpierw my baby musimy sie troche "obwachac"....

potem przyjdzie kolej na "obwachiwanie" i Was :D

ale ponoc i tak jestesmy jedna wielka Familia, wiec nie boj zaby... pobalujemy... :D

 

Fidel, organizuj cos ogolnego, prosze... ;)

Moze byc troche od Wawki w kier. Poznan/Szczecin... bo jak "slychac" to chyba tutaj nas najwiecej chetnych :P

Edytowane przez Monia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Fidel,

najpierw my baby musimy sie troche "obwachac"....

potem przyjdzie kolej na "obwachiwanie" i Was :D

ale ponoc i tak jestesmy jedna wielka Familia, wiec nie boj zaby... pobalujemy... :D

 

Fidel, organizuj cos ogolnego, prosze... ;)

Moze byc troche od Wawki w kier. Poznan/Szczecin... bo jak "slychac" to chyba tutaj nas najwiecej chetnych :flesje:

 

 

Ale myśmy chcieli tez przy okazji trochę na nartach pojeździc ... Dlatego to miał być termin zimowy i teren górzysty. A chętni mieli być obu płci.

Buber dalej milczy... Chyba z Piaffe poszli do lasu .... :P

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Fidel,

najpierw my baby musimy sie troche "obwachac"....

potem przyjdzie kolej na "obwachiwanie" i Was :P

ale ponoc i tak jestesmy jedna wielka Familia, wiec nie boj zaby... pobalujemy... :D

 

Fidel, organizuj cos ogolnego, prosze... :flesje:

Moze byc troche od Wawki w kier. Poznan/Szczecin... bo jak "slychac" to chyba tutaj nas najwiecej chetnych :eek:

To obwąchiwanie brzmi zachęcająco ;)

No ale te góry to tak strasznie nie pasują?

 

Ale myśmy chcieli tez przy okazji trochę na nartach pojeździc ... Dlatego to miał być termin zimowy i teren górzysty. A chętni mieli być obu płci.

Buber dalej milczy... Chyba z Piaffe poszli do lasu .... :eek:

i wyjda dopiero wiosną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale myśmy chcieli tez przy okazji trochę na nartach pojeździc ... Dlatego to miał być termin zimowy i teren górzysty. A chętni mieli być obu płci.

Kto pojezdzi na tych nartach, to pojezdzi......... Ja to chyba dopiero w nastepnym sezonie........

Ja, co najwyzej bede mogla Wam robic grzane pifffko i winko, co byscie trzymali rownowage na tych nartach i snowboardach! :flesje: :D

A spotkanie???? Jak najbardziej unisexowe! Co ja dziewczyny bede podszczypywac w tyleczki??? :D ;) :P Co, to to nie, to raczej nie moj kierunek orientacyjny :eek:

 

 

He he, ale za to jak ktos bedzie niegrzeczny, to kulasem bede mogla przypierdzielic :eek: Ta opcja mi sie podoba :clap:

Edytowane przez adu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To obwąchiwanie brzmi zachęcająco :D

No ale te góry to tak strasznie nie pasują?

i wyjda dopiero wiosną :D

 

Mi wszystko kochani pasuje.... tylko gdzies chyba czytalam, ze ze Szczecina daleko w te gory ;)

Ja narty lubie, byle nie na osssttrrrrooo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto pojezdzi na tych nartach, to pojezdzi......... Ja to chyba dopiero w nastepnym sezonie........

Ja, co najwyzej bede mogla Wam robic grzane pifffko i winko, co byscie trzymali rownowage na tych nartach i snowboardach! :eek: :D

A spotkanie???? Jak najbardziej unisexowe! Co ja dziewczyny bede podszczypywac w tyleczki??? :D ;) :P Co, to to nie, to raczej nie moj kierunek orientacyjny :clap:

 

 

He he, ale za to jak ktos bedzie niegrzeczny, to kulasem bede mogla przypierdzielic ;) Ta opcja mi sie podoba ;)

 

Co Ty kobieto znow sobie zrobilas na tym Rybniku?????Z tego co wiem od pal z Wroca glebek troszke zaliczylas... :flesje:

Teraz jak juz jestes uziemiona o wsiadaj w pociag i przyjezdzaj na 28 do Poznania na babski zlot...przenocuje Cie!! :eek:

Edytowane przez Madzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co Ty kobieto znow sobie zrobilas na tym Rybniku?????Z tego co wiem od pal z Wroca glebek troszke zaliczylas... :eek:

Teraz jak juz jestes uziemiona o wsiadaj w pociag i przyjezdzaj na 28 do Poznania na babski zlot...przenocuje Cie!! :clap:

Zjeby z Koscielnego, to chyba nachlani byli ;) Moj motorek grzecznie sobie stal caly weekend pod domkiem i odpoczywal przed powrotem do domu. Gleby to raczej oni zaliczali, wchodzac po schodkach do domku :eek:

Jesli juz, to Astarte brylowala w glebach na moto w czasie ,,orania" Lesnej Polanki :D :D Ale ja nic nie wiem ;) Pijana bylam ;) :P

A moj kustor??? To wynik jazdy w ulewie...... Ale co tam! Gips przeca nie oznacza, ze nie moge pic :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjeby z Koscielnego, to chyba nachlani byli ;) Moj motorek grzecznie sobie stal caly weekend pod domkiem i odpoczywal przed powrotem do domu. Gleby to raczej oni zaliczali, wchodzac po schodkach do domku :eek:

Jesli juz, to Astarte brylowala w glebach na moto w czasie ,,orania" Lesnej Polanki :D :D Ale ja nic nie wiem ;) Pijana bylam :clap: :P

A moj kustor??? To wynik jazdy w ulewie...... Ale co tam! Gips przeca nie oznacza, ze nie moge pic :flesje:

 

Z Astarte to zadna nowisc zawsze tak ma ....raz mi zdemolowala przednia maske samochodu :eek: a wracajac do temetu Ty przyjezdzaj do Poznania ,a co do nart to myslmy myslmy ,bo zaraz znow bedzie lato, a my nic nie wymyslimy!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo chyba jestem facetem, ale kto to wie co tam w człowieku drzemie. Poważnie to może bym zaryzykował córkę, niech sie osfaja z czrownicami na mechanicznych miotłach... :buttrock:

 

Ps. chętnie zobaczę Adu z nogą, a piwkiem grzanym też nie pogardze.

Edytowane przez romans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo chyba jestem facetem, ale kto to wie co tam w człowieku drzemie. Poważnie to może bym zaryzykował córkę, niech sie osfaja z czrownicami na mechanicznych miotłach... :buttrock:

 

Ps. chętnie zobaczę Adu z nogą, a piwkiem grzanym też nie pogardze.

Madzik juz napisala, że panowie OK! ale po 24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...