Skocz do zawartości

Jazda po UK, czyli jak sie jezdzi lewa strona :-)


majkelpl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

do wszystkiego da się przyzwyczaić, moto mialem od marca w Uk ale 2 miechy temu sprzedałem, teraz smigam autem ale na wiosne cos będe chciał kupić. Tylko z tego co widzę wszyscy Londyn, ja natomiast bardziej na zachód. Dla zainteresowanych działa polskie forum motocyklowe w Londynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba bardziej na pld. zachód i to przy samym koncu wyspy :flesje:

To blizej masz do mnie i do kolegi ariela z Southampton :buttrock: :banghead:

I co to za polskie forum w Londku ??? Masz jakies namiary ??? :rolleyes:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Michałku :banghead:

 

Widzę, Mistrzu, ze nie możesz zebrać grupy wypadowej po Uk już od października b.r.? Hm...w tym wypadku zima Cię zastanie :buttrock:

 

Taaak, wobec tego zacznij się umawiać na wiosnę, i jak przeczucie kobiece nie myli, bez wsparcia rodaków z Polski nie ma co marzyć o zorganizowaniu zespołu w UK.

 

Jak to jest, to chyba fenomen, że kiedy ktoś jest NA OBCZYŹNIE, to chciałby za wszelką cenę zjednoczyć się choć na troszkę z jakimś Polakiem, a kiedy proponujemy konkretne terminy, to miny wszystkim rzedną :bigrazz:

 

 

Michałku, z cieplutkimi pozdróweczkami, Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etam, pszczołko, tak zle to nie jest. :)

Zwyczajnie ciut za pozno zainteresowalem sie tym i teraz juz nie ma praktycznie jak.

U nas od dwoch tygodni non stop leje i nawet nie odalilem motra :clap:

Mam juz namiary na kliku ziomali blisko mnie :crossy: wiec od stycznia zaczniemy sie spotykac.

A ekipa na Szkocje juz sie szykuje :clap: :biggrin:

Wiecej niz 4-5 motocykli nie potrzebujemy ( to z Anglii)

A jeszcze Klaudiusz cos przebakiwal ze z Polski smignie :crossy: :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie podepne sie tutaj.

Mam pytanko do tych bedacych w UK. Chce tam myknac jak wiekszosc pol studentow zapewne na wakacje. Chcialbym znalezc jakas robote jako kierowca moze (mam A,B,C). Nie wiecie czy musze wyrabiac jakies UKjowskkie prawko, jakie koszta ile sie czeka, i czy mozna moze zlatwic to przed wyjazdem?

 

Jak z praca dla kierowcow, robie jeszcze wozek widlowy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...