Skocz do zawartości

Czy da się ją jeszcze zarejestrować?


basti23
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wsztstkich forumowiczów. Mam do Was takie pytanie. Czy da się zarejestrować motocykl WSK 125ccm który był wyrejestrowany. Ten motocykl kupił mój tato w 83r w polmozbycie. Prawie nie był jeżdżony stał przez cały czas i Tato kazał go mamie wyrejestrować tymczasowo żeby poprostu nie płacić różnych kosztów które były w tym czasie płacone np. drogowe itp... Ale wysłać babę żeby coś załatwiła mama wyrejestrowała motor całkiem gdzieś w latach 89-90r. Nie wiem tylko czy dowód rejestracyjny jest gdzieś u mnie w domu czy został zdany do wydziału komunikacji. Ale mam tablice rejestracyjną. Motor ma wszystkie części kompletne w sobotę robiłem remont silnika bo długo stal i połowa rzeczy w nim uległa zniszczeniu za części dałem 170zł kupiłem nowe wszystkie łożyska i simmeringi tarcze sprzęgłowe i takie tam jeszcze potrzebne pierdoły. Silnik odpala bardzo dobrze, lakier na niej jest 100% oryginał ani śladu rdzy tylko siedzenie musiałbym dać gdzieś do tapicera żeby obszył. Szkoda mi tego motocykla żeby tylko stał. Chciałbym nim trochę pojeździć tylko nie wiem czy da się go zarejestrować jeszcze raz. Podpowiedzcie jeśli wiecie jak to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mama wyrejstrowala motocykl to musiala zdac dowod rejstracyjny do urzedu komunikacji i powina dostac świstek z danymy motocykla jezeli to posiada to musisz zrobic przegląd rejstracyjny i mozesz udac sie do wydzialu komunikacji i musza ci go zarejstrowac ale musisz miec SWISTEK z wydzialu pozdro :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...