Skocz do zawartości

Stunt Warszawa


janekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hello,

 

Czy jest tu na forum ktoś z Warszawy kto uprawia stunt, albo chciałby. Nie wiem może jakaś grupa osób z którymi można by poćwiczyć? Bo samemu to wiadomo - trochę nudnawo.

 

P.S. Swoją drogą szcuneczek dla gościa na CBR (ciemno żółto - czarne malowanie), który kilka mint temu przepięknie poszedł na gumie na skrzyżowaniu Rzadzymińskiej i Łodygowej. Siedziałem akurat w puszce i strasznie mi się banan na twarzy zarysował.

 

j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stunt to może za dużo powiedziane,ale ostatnio złapałem fazę na gumowanie i daję w palnik na każdych światłach :) Jak masz ochotę to możemy się kiedyś umówić w 2oo na jakiś wypad po stolicy. Najczęściej jeżdżę w towarzystwie białej cbr600 więc na pewno będzie Ci raźniej :bigrazz: W razie czego napiszę PW.

 

Pzdr

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello,

 

Czy jest tu na forum ktoś z Warszawy kto uprawia stunt, albo chciałby. Nie wiem może jakaś grupa osób z którymi można by poćwiczyć? Bo samemu to wiadomo - trochę nudnawo.

 

P.S. Swoją drogą szcuneczek dla gościa na CBR (ciemno żółto - czarne malowanie), który kilka mint temu przepięknie poszedł na gumie na skrzyżowaniu Rzadzymińskiej i Łodygowej. Siedziałem akurat w puszce i strasznie mi się banan na twarzy zarysował.

 

j

ja nie bawiłem sie w to ale planuję, byłem na forum stuntpolska ale cos chyba ono wysiadło ostanio w powodów technicznych.

pogadajmy jeszcze w tym roku co i jak Rad3k tez sie dołaczył mam nadzieję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Swoją drogą szcuneczek dla gościa na CBR (ciemno żółto - czarne malowanie), który kilka mint temu przepięknie poszedł na gumie na skrzyżowaniu Rzadzymińskiej i Łodygowej

szacunek? za taki manewr w takim miejscu i to przy duzym ruchu? (bo w tam przeciez zawsze zapchane, nawet o 15)

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szacunek? za taki manewr w takim miejscu i to przy duzym ruchu? (bo w tam przeciez zawsze zapchane, nawet o 15)

;)

 

normalnie to musiał być jakiś głupi gupek :biggrin: w takim miejscu :bigrazz: po 3 pasy w każdą stronę....

 

pees. wracając do tematu to jest kilka osób, które w mniej lub bardziej poważny sposób myślą ( i nie tylko myślą :flesje: ) o tym zagadnieniu... trzeba było się wcześniej odezwać :lalag: bo okazji do zgruzowania sprzęta już Cię trochę ominęło....

Edytowane przez TUREK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie to musiał być jakiś głupi gupek :biggrin: w takim miejscu :bigrazz: po 3 pasy w każdą stronę....

 

pees. wracając do tematu to jest kilka osób, które w mniej lub bardziej poważny sposób myślą ( i nie tylko myślą ;) ) o tym zagadnieniu... trzeba było się wcześniej odezwać :lalag: bo okazji do zgruzowania sprzęta już Cię trochę ominęło....

 

No trochę późno - ale mamy cały next season. A może jeszcze w tym trafi się kilka słonecznych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie to musiał być jakiś głupi gupek :icon_mrgreen: w takim miejscu :buttrock: po 3 pasy w każdą stronę....

ja nie jestem przeciwnikiem stuntu - stunt jest spoko, ale nie w ruchu ulicznym!

 

ja osobiscie bym na twoim miejscu (janekk) zaczal od "wykombinowania" sobie klatki na silnik, bo to jednak szkoda sie rozwalic a jak sie zaczyna to wiadomo, ze cos sie bedzie predzej czy pozniej dzialo

poza tym, mi osobiscie latwiej bylo by sie uczyc jak bym sie o sprzeta nie bal

 

 

:clap: Emil, to ty dzisiaj leciałeś Siekierkowski->Płowiecka->Wawer?

:offtopic: tak sie zastanawialem czy wieczorem na jakims forum albo preclach padnie takie pytanie :D

poza tym nie wyobrazam sobie jazdy ta trasa samochodem - mialem wrazenie, ze od samej Galerii Mokotow az do Wesolej wszystko stalo, tylko My jechalismy..

zima bedzie straszna w tym roku, chyba trzeba prace zmienic na jakas inna lokalizacje ;)

WIECEJ LUDZI NA MOTO/SKUTER/ROWER/KOMUNIKACJA PUBLICZNA!! MNIEJ KORKOW! :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

ja nie jestem przeciwnikiem stuntu - stunt jest spoko, ale nie w ruchu ulicznym!

 

ja osobiscie bym na twoim miejscu (janekk) zaczal od "wykombinowania" sobie klatki na silnik, bo to jednak szkoda sie rozwalic a jak sie zaczyna to wiadomo, ze cos sie bedzie predzej czy pozniej dzialo

poza tym, mi osobiscie latwiej bylo by sie uczyc jak bym sie o sprzeta nie bal

 

Sorry za :crossy:

Klatka na silnik obowiązkowo, do tego zastosować inne smarowanie(nie we wszystkich sprzętach) i ściągnąć owiewki bo wiadomo malowanko kosztuje :banghead:

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...