Skocz do zawartości

virago 1100 wersja GOLD a zwykła - jakie różnice?


cagney
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Noszę się z zamiarem kupna Virago 1100 (takiej po 91 roku). Widzę po ogłoszeniach, że są dwie wersje: standartowa i gold - taka wykończona gdzieniegdzie na złoty kolor. Pytanie do Was specjaliści: Czy różnice pomiędzy nimi sprowadzają się do koloru wykończeń? Pozdrawiam. cagney.

Edytowane przez cagney
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Sorry za brak rozeznania: ale co to właściwie jest "wersja brytyjska"? Czy to ta standardowa wersja europejska? Czy wersje amerykańskie różnią się od kontynentalnych jakimiś "innowacjami" technicznymi? Z własnego doświadczenia wiem, że tzw, "wersje amerykańskie" samochodów europejskich i japońskich tylko z wyglądu przypominają te robione na rynek krajowy, a dosłownie każde g... jest w nich odrobinę inne. Czy tak samo jest w przypadku virago??? :buttrock: Pozdrawiam. cagney.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Virago 1100 versja właśnie brytyjska rocznik 91. Mam porównanie z wersjami europejskimi i twierdze że warto właśnie szukać wersji z wysp. Jest kilka różnic pod względem elektryki.Moduł.Czujniki.Gaźnik.W efekcie zakupiona virówka podnosi przednie koło nawet na drugim biegu przy zbyt szybkim puszczeniu klamki.Zamknięcie licznika to w sumie standard. Pewnie zaraz usłyszę że choppery to nie do takiej jazdy ale tak jeździ i mnie to cieszy. Wersje europejskie którymi jechałem nie są tak zrywne a rozmawiając o innych brytyjskich słyszałem że też tak jadą. Nawet w opisach w necie doczytałem się kilku koni więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Virago 1100 versja właśnie brytyjska rocznik 91. Mam porównanie z wersjami europejskimi i twierdze że warto właśnie szukać wersji z wysp. Jest kilka różnic pod względem elektryki.Moduł.Czujniki.Gaźnik.W efekcie zakupiona virówka podnosi przednie koło nawet na drugim biegu przy zbyt szybkim puszczeniu klamki.Zamknięcie licznika to w sumie standard. Pewnie zaraz usłyszę że choppery to nie do takiej jazdy ale tak jeździ i mnie to cieszy. Wersje europejskie którymi jechałem nie są tak zrywne a rozmawiając o innych brytyjskich słyszałem że też tak jadą. Nawet w opisach w necie doczytałem się kilku koni więcej.

hehehe Asmo podnosi podnosi szczególnie teraz co :P

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Noszę się z zamiarem kupna Virago 1100 (takiej po 91 roku). Widzę po ogłoszeniach, że są dwie wersje: standartowa i gold - taka wykończona gdzieniegdzie na złoty kolor. Pytanie do Was specjaliści: Czy różnice pomiędzy nimi sprowadzają się do koloru wykończeń? Pozdrawiam. cagney.

Witam zdecydowanie polecam virago gold edition ,była to wersja limitowana wychodziło tylko kilka sztuk na dany rocznik ,po zatym jest o wiele ładniejsza (złote wstawki ) i posiada skuteczniejsze tarcze hamulcowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mnie też się optycznie bardziej podoba, choć "na żywca" widziałem tylko jeden egz. kilka dni temu w Warszawie na ul. Poznańskiej (może cumuje tam ktoś z forum?), zresztą dosyć zajeżdżony. Z moich obserwacji allegro wynika, że GOLDy są trochę droższe od nieGOLDów, ale szczerze mówiąc to nadal nie wiem, czy są między nimi te różnice techniczne, czy ich nie ma. A co właściwie z innymi modelami spod znaku xv 1100? Szczęśliwi posiadacze - napiszcie parę słów. Pozdrawiam wszystkich :) :icon_rolleyes:. cagney

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...