Skocz do zawartości

23.X.2006-Zlot Wapienica


grey
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Z wiadomych mi źródeł 23.X.2006 standardowo pod Zapora w Wapienicy odbędzie sie zlot motocyklowy na zakonczenie sezonu

Mam zamiar sie tam wybrac ale nie wiem dokładnie jak tam dojechac

Prosze Was motocyklistow o wskazówki(najlepiej jakas mapke)-dla ułatwniea sprawy bede jechal od strony Katowic

 

Pozdrawiam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wiadomych mi źródeł 23.X.2006 standardowo pod Zapora w Wapienicy odbędzie sie zlot motocyklowy na zakonczenie sezonu

Mam zamiar sie tam wybrac ale nie wiem dokładnie jak tam dojechac

Prosze Was motocyklistow o wskazówki(najlepiej jakas mapke)-dla ułatwniea sprawy bede jechal od strony Katowic

Jedziesz dwupasmówka od strony Katowic, po wjezdzie do Bielska i minieciu salonu Renaulta po prawej stronie skrecasz w prawo na CIESZYN - jedziesz piekna nowa dwupasmowka, mijasz po lewej Auchana, ale nie wpadasz na zakupy tylko suniesz dalej, zwolnij teraz, bo za chwile bedziesz skrecal w prawo na WAPIENICE (dzielnica Bielska) - latwo ominac ten zjazd wiec uwazaj. Kieruj sie zgodnie ze znakami na Wapienice, czyli po skrecie z dwupasmowki dojezdzasz do bocznej drogi, tam w lewo, za chwile znowu w lewo i przejezdzasz mostem nad dwupasmowka, ktora przed chwila jechales. Jedziesz calu czas prosto niezbyt komfortowa droga (szeroka, ale dziurawa jak szwajcarski ser), dojezdzasz do torow kolejowych, skrecasz przed nimi w lewo, mijasz poczte po lewej stronie, skrecasz w prawo, przejazd przez tory - dojezdzasz do glownej drogi (ul. Cieszynska), na swiatlach w prawo, mijasz bank i na najblizszych swiatlach w lewo, kierunek na JAWORZE (ul. Jaworzanska). Suniesz prosto, az po prawej stronie nie zobaczysz stadionu, nie jedziesz glowna droga, ktora skreca lekko w prawo (jedzie wzdluz stadionu), tylko wybierasz droge drugorzedna - prosto. Jezeli nie zboczysz z niej to po przejechaniu nad rzeka po prawej stronie ujrzysz miejsce zlotowiska :biggrin:

 

Milej zabawy :biggrin:

@starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...