Skocz do zawartości

Kobieta i motocykl


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też!!!! Vizka tak pomyślałam

 

Madzik coś Ty tak sie uparła z tym wiekiem :icon_mrgreen:

Czy Ty myślisz, że 30 lat to konieć życia??. Ja mam tylko 36 lat i powiem Ci, że jak patrze na te młode grube dziewczyny bez odrobiny sportu, ikry i sprężystości to w życiu bym sie z nimi nie zamieniła na lata - choć mają tylko lat 20.

 

Ide pojeżdić na Fazerku :biggrin: POZDRO :smile:

 

 

Sugerujesz,ze jestem gruba i bez ikry?? :smile: nooo niewiele sie pomylilas :smile: :smile: ,Nevre jak caly ten temat i to co pisze bierz z przymruzeniem oka..... :) tu wszystko rozbija sie o to ,kto rzuci cos bardziej burzliwego niz bylo....a widze ,ze ten wiek robi duze zamieszanie!!!! :cool: wolalabym miec 30 lat i za soba juz pare rzeczy,ale niestety jeszcze troszke latek musi minac....wiec wyluzuj :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz to juz strach sie odezwać, dobrze ze Yoss sie stara. Aale ty Visuz to coś odpuściłeś sobie i teraz to tylko mnie z yossem nasze stare single i młode single i rózne inne deble oraz inne single z odzysku teraz nas dołują :smile:

Monia exlusive for you(Ale lepsze poł mojej foty jet w profilu) :icon_mrgreen:

Poza tym nie załączam zdjęc bo nie wiem jak, jak mi doradzicie to pare fotek wrzucę

Edytowane przez Fidel5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo nie Yoss.....teraz za to co napisales musisz koniecznie wyslac swoje zdjecie...... :smile: :smile:

Monis!Yoss juz od jakis 20 stron sie reklamuje.....takze nie licz na to zdjecie bo to tylko podpucha....wiesz pisze ,ze bedzie nas wozil na Cejbrze,ze wypije ze mna piwko (ktore mi oczywiscie jest dluzny),ze swietnie tanczy,jest pobozny itp,do tego jeszcze to podwozie..... :cool: .....ale jak przychodzi co do czego,czyli"Yoss pokaz zdjecie"...to chlop mieknie...... :biggrin:

 

... swietnie tanczy?? :) ale co? tance weselne, czy moze cos bardziej teges jak np. salsa? :smile:

 

Madzik coś Ty tak sie uparła z tym wiekiem :icon_mrgreen:

Czy Ty myślisz, że 30 lat to konieć życia??. Ja mam tylko 36 lat i powiem Ci, że jak patrze na te młode grube dziewczyny bez odrobiny sportu, ikry i sprężystości to w życiu bym sie z nimi nie zamieniła na lata - choć mają tylko lat 20.

 

:bigrazz: nic dodac, nic ujac Nevre :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... swietnie tanczy?? :cool: ale co? tance weselne, czy moze cos bardziej teges jak np. salsa? :smile:

:smile: nic dodac, nic ujac Nevre :smile:

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła :icon_mrgreen:

ale widac weselne tańce ci w głowie tos niebezpieczna i szukasz chłopa, którego usidlisz :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła :icon_mrgreen:

ale widac weselne tańce ci w głowie tos niebezpieczna i szukasz chłopa, którego usidlisz :smile:

 

Fidel, blagam, czytaj ze zrozumieniem tekstu.... :smile: ... wole "teges" czyli salse, a nie tance weselne... i to zawsze ja uciekalam od tych co na sile chcieli mnie usidlic... :smile:

... a co do "szukasz chlopa", to pozwalam, zeby mnie "znajdowali"... :smile:

 

PS. "tance weselne" to takie potoczne okreslenie wszystkich innych (niz salsa) dziwnych ukladow tanczonych w parach najczesciej spotykanych na weselach... gdzie podchmieleni panowie wykrecaja rece "pieknym" paniom :cool: to gwoli wyjasnienia...

Edytowane przez Monia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. "tance weselne" to takie potoczne okreslenie wszystkich innych (niz salsa) dziwnych ukladow tanczonych w parach najczesciej spotykanych na weselach... gdzie podchmieleni panowie wykrecaja rece "pieknym" paniom :smile: to gwoli wyjasnienia...

 

O rany, kobieto, jak pięknie to ujęłaś... Kolejna prawda zyciowa... To forum ciągle mnie zadziwia :icon_mrgreen:

 

A dziś w Śledziowie, stare singieleki, młode singielki, sztuki na dotarciu i kilka innych gatunków płci pieknej związanej z motórami spotyka się na "balu lal" czyli babkiej imprezie... Oj, żałujcie motopanowie, że was tu byc nie może! I szkoda wielka, że wy dziewczyny nie możecie dziś do nas dołączyc, na pewno znalazłybyśmy niejeden ciekawy temat do pogadania :smile:

 

Pozdrawiam, zabieram flaszeczkę i zmykam na "bal" :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany, kobieto, jak pięknie to ujęłaś... Kolejna prawda zyciowa... To forum ciągle mnie zadziwia :icon_mrgreen:

 

A dziś w Śledziowie, stare singieleki, młode singielki, sztuki na dotarciu i kilka innych gatunków płci pieknej związanej z motórami spotyka się na "balu lal" czyli babkiej imprezie... Oj, żałujcie motopanowie, że was tu byc nie może! I szkoda wielka, że wy dziewczyny nie możecie dziś do nas dołączyc, na pewno znalazłybyśmy niejeden ciekawy temat do pogadania :smile:

 

Pozdrawiam, zabieram flaszeczkę i zmykam na "bal" :smile:

 

Co sie odwlecze to nie uciecze :cool: Droge do Szczecina w malym palcu mam... next time wsiadam w puszke i balujemy razem :smile: tymczasem dobrej zabawy raz jeszcze :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoss pewnie umie tanczc jak mu zagraja :icon_mrgreen: ....wiec sie dostosuje!!!!!!

 

Co sie odwlecze to nie uciecze :smile: Droge do Szczecina w malym palcu mam... next time wsiadam w puszke i balujemy razem :smile: tymczasem dobrej zabawy raz jeszcze :smile:

 

Monis masz dzis urodzinki bo jak mnie wzrok nie myli mialas 33 lata... :smile: no dobra juz przestaje...Cieszcie sie ,ze macie tyle lat ,bo przynajmniej wasze zycie juz nie jest takie niestabilne...i wiecie co macie!!!

Edytowane przez Madzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fidel, blagam, czytaj ze zrozumieniem tekstu.... :smile: ... wole "teges" czyli salse, a nie tance weselne... i to zawsze ja uciekalam od tych co na sile chcieli mnie usidlic... :smile:

... a co do "szukasz chlopa", to pozwalam, zeby mnie "znajdowali"... :icon_mrgreen:

 

PS. "tance weselne" to takie potoczne okreslenie wszystkich innych (niz salsa) dziwnych ukladow tanczonych w parach najczesciej spotykanych na weselach... gdzie podchmieleni panowie wykrecaja rece "pieknym" paniom :cool: to gwoli wyjasnienia...

Monia nie wymagaj odemnie zbyt wiele przeciez jestem facetem. Dzieki za wyjasnienia wydrukuje je i powiesze nad łózkiem :smile: Czy mam rozumiec, że nalezysz to osób, które oglądaja słoneczny patrol w bikini i przy zgaszonym świetle i zapalonych swiecach :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoss pewnie umie tanczc jak mu zagraja :smile: ....wiec sie dostosuje!!!!!!

Monis masz dzis urodzinki bo jak mnie wzrok nie myli mialas 33 lata... :cool: no dobra juz przestaje...Cieszcie sie ,ze macie tyle lat ,bo przynajmniej wasze zycie juz nie jest takie niestabilne...i wiecie co macie!!!

 

Takie male a takie spostrzegawcze :bigrazz: urodziny mialam pare dni temu, wiec uczciwie zmienilam w profilu :) ale moj wiek nie spedza mi snu z powiek, swietnie wygladam (co za skromnosc :smile: ) i swietnie sie czuje w "tym wieku"... a co do stabilnosci zycia w "tym wieku" to jestes w bledzie, no ale o tym to mozemy sobie pogadac przy piwku, a nie na forum :)

 

Monia nie wymagaj odemnie zbyt wiele przeciez jestem facetem. Dzieki za wyjasnienia wydrukuje je i powiesze nad łózkiem :smile: Czy mam rozumiec, że nalezysz to osób, które oglądaja słoneczny patrol w bikini i przy zgaszonym świetle i zapalonych swiecach :icon_mrgreen:

 

Facetem? Przeciez uwazacie sie za "lepszych" od bab :smile: a nagle chcecie miec taryfe ulgowa.... co za przewrotnosc...

Czy Twoje ostatnie pytanie w poscie mam rozumiec jako : "Czy sie onanizujesz?" :biggrin:

Edytowane przez Monia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie male a takie spostrzegawcze :smile: urodziny mialam pare dni temu, wiec uczciwie zmienilam w profilu :smile: ale moj wiek nie spedza mi snu z powiek, swietnie wygladam (co za skromnosc :icon_mrgreen: ) i swietnie sie czuje w "tym wieku"... a co do stabilnosci zycia w "tym wieku" to jestes w bledzie, no ale o tym to mozemy sobie pogadac przy piwku, a nie na forum :cool:

Facetem? Przeciez uwazacie sie za "lepszych" od bab :smile: a nagle chcecie miec taryfe ulgowa.... co za przewrotnosc...

Czy Twoje ostatnie pytanie w poscie mam rozumiec jako : "Czy sie onanizujesz?" :smile:

 

Prosze bardzo,zorganizujmy taki maly spedzik kobiet w Poznaniu....co Ty na to???a jak nie bedzie chetnych to sie same spodkamy!!!a co o tej stabilnosci to na pewno wiek 22 lat jest bardziej zachwiany...i sie bede przy tym upierala!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie male a takie spostrzegawcze :bigrazz: urodziny mialam pare dni temu, wiec uczciwie zmienilam w profilu :) ale moj wiek nie spedza mi snu z powiek, swietnie wygladam (co za skromnosc :smile: ) i swietnie sie czuje w "tym wieku"... a co do stabilnosci zycia w "tym wieku" to jestes w bledzie, no ale o tym to mozemy sobie pogadac przy piwku, a nie na forum :)

Facetem? Przeciez uwazacie sie za "lepszych" od bab :smile: a nagle chcecie miec taryfe ulgowa.... co za przewrotnosc...

Czy Twoje ostatnie pytanie w poscie mam rozumiec jako : "Czy sie onanizujesz?" :smile:

Ostatnie pytanie jest cyklu misiowo-barejowego i całej gamy podonych historii, sorki ze cie przeceniłem i nie zajarzyłasz. :cool:

 

A, to powinno zostać ocenione przez tutejsze grono ekspertów. :icon_mrgreen:

Zapodaj zdjęcia.

Certyfikat wystawimy nieodpłatnie. :biggrin:

no wreszcie juz myslłaem , ze u krakusów internet wysiadł :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat jak to zwykle bywa ewoluował w stronę bliżej mi nie sprecyzowaną.

lecz chętnie wyraże swoją opinię!

 

jako, że mamy wiek postępu to kobieta i motocykl jest rzeczą najbardziej oczywistą i najnormalniejszą w świecie. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat jak to zwykle bywa ewoluował w stronę bliżej mi nie sprecyzowaną.

lecz chętnie wyraże swoją opinię!

 

jako, że mamy wiek postępu to kobieta i motocykl jest rzeczą najbardziej oczywistą i najnormalniejszą w świecie. :icon_mrgreen:

 

To juz ustalilismy jakies 30 stron temu :smile: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...