Skocz do zawartości

Kobieta i motocykl


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe zaczepny jestes tak.....dobrze w takim razie nie bedz taki cwany bo po 30 niby ten najlepszy wiek dla mezczyzny,ale zaczynaja sie tez rozne problemiki dotyczace prawdziwej meskosci....trzeba zaczac chodzic do roznych lekarzy,a jak wiadomo badania u takowych nie naleza do przyjemnych :flesje: :P

Madzik no co ty, badanie per-rectum to sama frajda, lepiej potem siada sie na moto :P :flesje: , podobnie jak wy po wizycie na samolocie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się tak nie śmiej! To sama natura! :flesje:

Fota sprzed prawie dwóch lat

dwa lata? co ty nas odsmażanymi kotletami karmisz :D

Grzywe masz pikną i przyznaje widziałem na zywo i jestem pod wrazeniem(umiem docenic piekno),

ale gdzie zdjecia halibuta(to bardzo sympatyczna i smaczna ryba) i nie wrabiaj mnie , ze to jakis pan Mariusz :flesje:

Edytowane przez Fidel5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzik no co ty, badanie per-rectum to sama frajda, lepiej potem siada sie na moto :P :flesje: , podobnie jak wy po wizycie na samolocie :D

 

 

Juz chcialam pisac o per -rectum ,ale chcialam wam tego oszczedzic,a jednak ktos pociagnol to dalej wiec pisze... :P widze Fidelku ,ze Ty juz po tym wydzrzeniu wiec widzisz Guzik mialam racje.... :flesje: niedawno z kims bylam w szpitalu z tego powodu wlasnie,wiec wiem ,ze jak 30 wybije to sie zaczyna.... :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz chcialam pisac o per -rectum ,ale chcialam wam tego oszczedzic,a jednak ktos pociagnol to dalej wiec pisze... :D widze Fidelku ,ze Ty juz po tym wydzrzeniu wiec widzisz Guzik mialam racje.... :flesje: niedawno z kims bylam w szpitalu z tego powodu wlasnie,wiec wiem ,ze jak 30 wybije to sie zaczyna.... :P

no co ty jak badanie robi lekarka 25-letnia to sama perwersja, ale widze, że klimaty nie sa ci obce :flesje:

Polecam jeszcze gastroskopię, niestety na mamografie już sie nie załapię ale zawsze kolanoskopia tudzież USG odsrodkowe polecam

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co masz jeszcze na myśli???? Przyznaj się! Powiedz to publicznie, no! :flesje:

ogon :flesje:

 

Juz chcialam pisac o per -rectum ,ale chcialam wam tego oszczedzic,a jednak ktos pociagnol to dalej wiec pisze... :P widze Fidelku ,ze Ty juz po tym wydzrzeniu wiec widzisz Guzik mialam racje.... :flesje: niedawno z kims bylam w szpitalu z tego powodu wlasnie,wiec wiem ,ze jak 30 wybije to sie zaczyna.... :P

dobra

wrocimy do tematu kiedy zamiast mojej Marysi dawac buziaki zaczne czestowac ja Werthers Original :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co ty jak badanie robi lekarka 25-letnia to sama perwersja, ale widze, że klimaty nie sa ci obce :flesje:

Polecam jeszcze gastroskopię, niestety na mamografie już sie nie załapię ale zawsze kolanoskopia tudzież USG odsrodkowe polecam

:flesje:

 

Nie sa nie sa obce,ale szczerze mowiac nie chcialaym by mnie musialo to spodkac,wole wizyte na samolocie....ehh tak najprosciej sprawdzic co tam slychac u waszej prostaty... :D Gastroskopji nie polecam ...bardzo nieprzyjemne badanie,to juz per-rectum jest lepsze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...