Skocz do zawartości

Kobieta i motocykl


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:flesje:

 

Myślę Adu ,ze omówimy temat dokładniej na Rybolu :flesje:

Jestem za! :D Do zobaczenia jutro :P

 

A teraz coś specjalnego dla naszych panów :P

http://img133.imageshack.us/my.php?image=dsc00429mo9.jpg

Edytowane przez adu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu ja?? to Fidel mówił o starych pannach.

 

i to się nazywa celna riposta, którą młoda dziewczyna załatwi każdego starego faceta. mądrze gada ten Madzik... tylko uważaj, bo po takim tekście staruchy mogą powpadać w depresję i będziesz mieć kogos na sumieniu

 

 

wierze ,ze Ty sie niezdolowales :flesje: jestes przeciez silnym mezczyzna prawda???!! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale mi nie pojechal....taka jest prawda,a ja sie z tego ciesze :) wole miec 22 lata niz 30 i byc 1 noga w E.K.G.... :flesje:

a to ja majac 30 lat jestem jakos uposledzony? :flesje: :D

wlasnie zaczynam dziesiatke zycia prawdziwego mezczyzny he he he

 

Miałem na myśli coś więcej niż wiek. No wiesz, metafora taka. :P

piękna metafora

musze ja dzisiaj sprzedac jednej małolacie :)

 

domyslam sie co to miala byc za metafora...ale fakt jest taki ,ze jednak wszystko sie rozbija o wiek nawt to "dotarcie"... :)

a na dotarciu nie pojdziesz na całość jak starsze kolezanki... niestety.... :P :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za! :flesje: Do zobaczenia jutro :D

 

A teraz coś specjalnego dla naszych panów :P

http://img133.imageshack.us/my.php?image=dsc00429mo9.jpg

 

ŁOooo Boszeeeee co za zakazane buzki i Ty wsrod nich???Murzyn,Ganczar,PGR łoooo mamo!!! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ja majac 30 lat jestem jakos uposledzony? :flesje: :P

wlasnie zaczynam dziesiatke zycia prawdziwego mezczyzny he he he

piękna metafora

musze ja dzisiaj sprzedac jednej małolacie :)

a na dotarciu nie pojdziesz na całość jak starsze kolezanki... niestety.... :P :flesje:

 

 

Hehe zaczepny jestes tak.....dobrze w takim razie nie bedz taki cwany bo po 30 niby ten najlepszy wiek dla mezczyzny,ale zaczynaja sie tez rozne problemiki dotyczace prawdziwej meskosci....trzeba zaczac chodzic do roznych lekarzy,a jak wiadomo badania u takowych nie naleza do przyjemnych :D :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe zaczepny jestes tak.....dobrze w takim razie nie bedz taki cwany bo po 30 niby ten najlepszy wiek dla mezczyzny,ale zaczynaja sie tez rozne problemiki dotyczace prawdziwej meskosci....trzeba zaczac chodzic do roznych lekarzy,a jak wiadomo badania u takowych nie naleza do przyjemnych :flesje: :flesje:

ale jakich doktorow masz na mysli??

dentysta faktycznie jest nieprzyjemny ale rzadko miewam powod zeby go odwiedzac

a regularne przeglady co do reszty organizmu robi mi codziennie moja dziewczyna

nawet oleju jeszcze nie biorę

Edytowane przez Guzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam zadnych problemow he he he

 

 

Nie mowie ,ze masz...mowie ,ze sie dopiero zaczna i niestety ,ale to raczej nieuchronne :flesje: :D ,no chyba ,ze nasi panowie sa niezniszczalni....bylo by doskonale ...mimo wszystko nawet jakbys je mial to bys sie nie przyznal...nieprawdaz :P ?? :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie ,ze masz...mowie ,ze sie dopiero zaczna i niestety ,ale to raczej nieuchronne :flesje: :D ,no chyba ,ze nasi panowie sa niezniszczalni....bylo by doskonale ...mimo wszystko nawet jakbys je mial to bys sie nie przyznal...nieprawdaz :P ?? :flesje:

dobra

robimy tutaj rozmowy w toku bikers show. przyznam sie. mam problem: na czubku glowy wlosy mi sie przerzedzily. ale to od kasku chyba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za! :P Do zobaczenia jutro :)

 

A teraz coś specjalnego dla naszych panów :)

http://img133.imageshack.us/my.php?image=dsc00429mo9.jpg

Niezła reklama żywca, nie wiedziałem ze laski leca tak na jedną puszkę :flesje:

 

:P

 

 

a ja sie juz bałam ze podstawa to wielkie cycki no !! :flesje:

Całe zycie się człowiek uczy .......

Cebe nie mieszajmy pojęć, dobry cyc to jak złoto i tak juz bedzie. Rece to ręcę a bioderka i reszta to insza inszość, ale dobrze wyłapałas widac , żesz OK :D

 

dobra

robimy tutaj rozmowy w toku bikers show. przyznam sie. mam problem: na czubku glowy wlosy mi sie przerzedzily. ale to od kasku chyba :)

Guzik uwazaj na nasze kobietki bo nalezą do ligi kazimiery szczuki i kingi dunin i jak wy wyjada to nie tylko guzik ale cos jeszcze stracisz :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...