Skocz do zawartości

Kobieta i motocykl


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no to chlopie zdecyduj sie !!!!!albo w jedna ,albo w druga,bo pomiedzy to tak chyba niebardzo.... :P

Polska krajem tolerancyjnym nie jest.....

Jak to się w sondażach słyszy: Ja tam tolerancyjny jestem, ale z gejem bym nie mógł pod jednym dachem mieszkać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry :crossy: te majty mię zmyliły tą razą :crossy: :crossy: :lalag:

 

 

wczesniej w opisie mial wpisane kobieta wiec,moglysmy sie smialo pomylic,do tego te stringi.... :wink:

 

Czy koleżanka coś mi tutaj imputuje? :P

 

 

Bardzo prosze,mi nie wkraczac w moja transcendentalna sfere immanetna...... :D

Edytowane przez Madzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jestes bardzo tolerancyjny powiem Ci..... :P :D

Pisząc to: "Ja tam tolerancyjny jestem, ale z gejem bym nie mógł pod jednym dachem mieszkać "

Generalizowałem, nie wyrażałem swojej opinii.

Przeczytaj porządnie zanim coś napiszesz.

 

Cebe450, majty i znaczek płci (nie zawsze) pięknej dałem po to, żeby yossa zbałamucić co by się dał CBR'ką śmignąć. :crossy:

Edytowane przez Vatzeque
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczesniej w opisie mial wpisane kobieta wiec,moglysmy sie smialo pomylic,do tego te stringi.... :D

Bardzo prosze,mi nie wkraczac w moja transcendentalna sfere immanetna...... :P

 

 

A wiesz Madzik , że juz sie zastanawiałam czy coś mam z oczami????

Tez mi sie wydawało , zem Vaz..ka jako kobietę widziała, ale potem pomyslałam , ze mam zwidy skoro głośno krzyczy , ze chłop.

Myślę , ze dopóki tego nie sprawdzimy organoleptycznie , to pewności nie będzie , o nie ..... :crossy:

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc to: "Ja tam tolerancyjny jestem, ale z gejem bym nie mógł pod jednym dachem mieszkać "

Generalizowałem, nie wyrażałem swojej opinii.

Przeczytaj porządnie zanim coś napiszesz.

 

Cebe450, majty i znaczek płci (nie zawsze) pięknej dałem po to, żeby yossa zbałamucić co by się dał CBR'ką śmignąć. :crossy:

 

 

czy ja mialam sie tego wystraszyc?????alez bardzo Cie przepraszam :P Tylko jak do tej pory to Ty wszystko bierzesz na powaznie .......popatrz na ikonki i czytaj dokladnie kontekst,a wtedy moze nie bedziesz sie stawial..... :D

Edytowane przez Madzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja mialam sie tego wystraszyc?????alez bardzo Cie przepraszam :P Tylko jak do tej pory to Ty wszystko bierzesz na powaznie .......popatrz na ikonki i czytaj dokladnie kontekst,a wtedy moze nie bedziesz sie stawial..... :D

Nikogo nie straszę. A to, że przy każdym poście nie wklejam tony emotek nie musi oznaczać, że jestem poważny, obrażony, czy rozśmieszony. Drażnią mnie te głupawe ludziki i ich nie lubiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie straszę. A to, że przy każdym poście nie wklejam tony emotek nie musi oznaczać, że jestem poważny, obrażony, czy rozśmieszony. Drażnią mnie te głupawe ludziki i ich nie lubiem.

 

 

chopie....mniej stresu a bedzie :wink: zobacz jakie one sa fajowe... :crossy: :lalag: :wink: :crossy: :wink: :crossy: :P :D

 

Przez całe przedszkole chodziłem w sukienkach, aż po kilku latach rozwoju fizycznego mama się "kapnęła".

 

przechodziles jakies operacje....przyznaj sie to takie fascynujace....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...