Skocz do zawartości

Wioskowy specmechanior


Kjujik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm a czy masz pewnosć, że ci fachowcy naleli Tobie odpowiedniego oleju do silnika? lub jeśli im dostarczyłeś gotowy olej w bańce to znalazł się on w slniku?

 

A czy sprzęgło dobrze jest ustawione? ma odpowiednie luzy na klamce i na ciegnach?

 

Dosyć głowienia się, środa albo czwartek jade do Mitsui na Połczyńską ... niech sprawdzą, naprawią i wystawią kwit ... a wtedy dzień sądu dla tych drani co mi pochrzanili moto.

 

Pozdrawiam

Kjuik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś tak mam, że nigdy z serwisu się nie ruszam, jeśli spodziewam się objazdówek bez pozwolenia. A co do zemsty...nie po chrześcijańsku, ale przed zwrotem kosztów naprawy polecam wkręcić im fiuty w te imadła, co mają na warsztacie, odciąć rączki od pokręteł, brzytwa do ręki, kuźnię podpalić i wyjść. Wolność za jaja. Kasę oddają bez negocjacji, byleś zdążył wejść po nich. Lata temu - jakieś 5 - kumpel oddał starą "szadołe" 750 do serwisu - regulacje. Po wizycie moto nie chciało się kręcić. Dochodził do tych 4 tys.obr. i kicha, dusił się. Wymienione korbowody, jakiś wałek, nowe szlify...no cuda, generalny remont w silniku. Grzebali się z tym od lipca do pażdziernika! Sezon w plecy. Przy kolejnej rozbiórce mechanik zauważył, że w puszce filtra leży denko od wazeliny i... przytyka dopływ powietrza! Moto było już tak znienawidzone, że poszło natychmiast do Żyda, a w garażu pojawiły się u bliźniaków Varadero i Wild Star.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś tak mam, że nigdy z serwisu się nie ruszam, jeśli spodziewam się objazdówek bez pozwolenia.

No toć znajomemu zostawilem .. a tu taki łotr z niego.

 

Heh pokrywka powiadasz ? Mnie juz paranoja męczy czy czasem "na chama" nie wsadzil na odwrot filtra oleju ... ponoć na sile mozna tej sztuki dokonac.

No kurcze po prostu do jutra mnie rozniesie zanim dojade do serwisu.

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...