Skocz do zawartości

SUZUKI SV 650S 2002r- CYKANIE W SILNIKU.


Złoty
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ejj no panowie nie nabijajcie sie... tematow i temacikow dotyczacych tego stukania & cykania w przednim cylindrze na tym forum jest do bulu i troche....ale malo konkretow i bardzo chaotycznie ;]

 

a poniewarz mam problem wiec pytam....

 

-> to jak... mozna odkrecic ten napinacz, zobaczyc jak wyglada i ocenic w jakim jest stanie, czy tez nie, jezeli mozna to jak to profesjonalnie zrobic i na co zrwocic szczegolna uwage ???

-> gdzie taki napinacz mozna zamowic bo szukam i szukam, w sklepach online sa tylko same łancuchy, napinaczy i slizgaczy jakoś brak

 

 

 

edit

 

widze ze pomocy z nikąd :icon_evil:

 

niemam jeszcze manuala ale wnioskuje z podobienstwa tl do sv ze luzy zaworowe moga byc takie same lub podobne

 

in 0,1 - 0,2

ex 0,2 - 0,3

 

sprawdzilem sobie i sie mieszcza w tolerancjach

 

nastepnie odkrecilem owy napinacz i sie okazalo ze mam jakis automatyczny ;]

a i w nawiazaniu do opisu figera nic tam mi do silnika nie wpadlo heheh lol

natomiast ten moj napinacz trzeba przed zalozeniem "uzbroic" i tyle

zastanawiam sie jednak czy mozna go "popchnac o zabek" srubokretem po zalozeniu na takiej zasadzie jak dokrecanie tego "recznego" napinacza ???

 

 

 

jak by ktos jeszcze wiedzial gdzie taki nowy zamowic mozna ???

Edytowane przez RAZIEL TLR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...